Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 jogosítvánnyal vezethető...

David_bost15 kérdése:

A2 jogosítvánnyal vezethető motor autópályára?

Figyelt kérdés
Üdv, nem igazán találtam a neten erre kérdésre választ. De tudnátok segíteni milyen motort tudtok ajánlani ami autópályán nem vérzik el? Nézegettem a Kawasaki ZZR250, Suzuki GS500 és Gs500F-et is,lehet jobb lenne egy (35Kw-os papíros) Yamaha FZR600R

#motor #Suzuki #Kawasaski
2020. júl. 19. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
35KW bőven elég autópálya tempóhoz, nem érdemes átpapírozott gépekkel szívni.
2020. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már egy 250-essel is fel tudsz menni az autópályára, beállsz egy kényelmes 120-as tempóra és haladsz előre. Nem feltétlenül kell 35 kW sem. Amúgy meg nem ettől függ elsősorban, hogy mennyire kényelmes pályán menni. Nekem az első pályán is vállalható motorom egy 900-as túramotor volt, extra magas plexivel. Ha nincs plexi, akkor autópályán kényelmetlen lesz 110 felett így is úgy is.
2020. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Természetesen olyant néznék ami plexis vagy tudok rá szerezni plexit

És a motornak nem lesz rossz ? Mivel nem akarom túl hajtani ,se ilyesmi

2020. júl. 19. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem hideg motorral mész fel, ha van elég víz, olaj, ilyesmi, akkor nem kéne ártania. Nyilván ne tartsd tartósan pirosban a fordulati tartományt.
2020. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Úgy lesz
2020. júl. 19. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:

hali, 250-es burgmanom van.

23 LE


100 kényelmes neki, 120-nál már én nem érzem annak, de menne még... :D

simán elvan autópályán.

és így van, felejtsd el a kinti papíros, meg átmismásolt gépeket, ha nincs ismerősöd szívni fogsz vele.

2020. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2020. júl. 20. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!