Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai Elantra 1,6 benzines...

Hyundai Elantra 1,6 benzines jó autó?

Figyelt kérdés
Ilyen 2004 körüli példányok 500 ezer Ft környékén kaphatóak. Ezek mennyire megbízható autók? Ez a Sedan forma tetszik nekem. Ennyi pénzért 2000 utáni autók közül ez az egyik legnormálisabb formájú szedán számomra. Alacsony a fenntartása?

2020. júl. 19. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi pénzért én inkább kerékpárokat nézegetnék, meg egy tömegközlekedésre fél éves bérletet.
2020. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 akkor te nézegessél kerékpárokat meg buszbérletet, másoknak bőven sikerült ennyiért már használható autót találni. Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni, lapozz tovább, felesleges idehányni sületlenségeket.
2020. júl. 19. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy jó autó?


Megbízható?

Ennyi idős autóhoz képest igen.

Kényelmes?

Nem.

Sok extrát nyújt?

Nem.

Erős?

Nem.


Ennyi pénzért nem rossz választás, de jó autónak csak az árral összevetve nevezhető. Amúgy elég igénytelen.

2020. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az igénytelenség nem baj. Nálam az a jó autó, amelyik alacsony fenntartási költségek mellett elvisz A-ból B-be. Értem ezalatt, hogy ne kelljen kéthavonta cserélgetni benne ezt meg azt.
2020. júl. 19. 20:15
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy 1-es swift éves költsége közel 800.000-1.000.000 Forint. Az általad kiválasztott autónak valamennyivel több lesz. Csak szóltam!
2020. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

“Egy 1-es swift éves költsége közel 800.000-1.000.000 Forint.“


Ez egy rossz vicc, vagy mi? Egy német prémiumnak ennyi az éves költsége. Ne viccelj már, hogy egy Switfre éves szinten ennyit költ valaki. Ha bohóckodni tudsz csak, akkor felesleges válaszolni, úgyis töröltetni fogom értelmetlen dolgokra hivatkozva a választ. Ennyi kötelezővel meg tankolásokkal szervizzel mindennel együtt sem kell egy Swiftre éves szinten.

2020. júl. 19. 21:22
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nem én csináltam, de itt van az 1.6 Swift költsége.

2020. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez 1,6-os, amit nem vennék Suzkiból, max az 1,3-at. Aki csinálta egyébként mindent belevett, ahogy kivettem ebből az Excelből, de még ígyse látom a 800.000-1.000.000 költséget. Azért beb.szna, mennyi rengeteg szegényebb embernek van Suzukija évek óta. Ismerőseim közt rengeteg van, de egyikőjük sem számolt be ekkora éves összegekről, és a közvélemény alapján is ez a legolcsóbban fenntartható autó talán. Egyik ismerősömnek az évek alatt egyszer volt egy nagyszervize vele, amikor elég sok mindent cserélni kellett a motortérben. Akkor volt neki 190 ezer Ft, de az a valaha volt legnagyobb összegű szervize volt, amit költött rá. Ém azt sem hittem el egyébként először, mert senki mástól nem hallottam még, hogy éves szinten a szervizrére 50-100 ezer Ft-nál többet költött volna, de tételesen felsorolta, hogy miket tettek bele és mennyiért, úgy már elhittem, de utána megint csak olajat szűrőket cserélt hosszú ideig.
2020. júl. 19. 21:42
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Tessék itt egy felmérés és egy árlista, hogy az éves szinten kötelező, vagy erősen cserélendő alkatrészek árait összevetve mennyi az éves szervize egy autónak. Oké, ebben nincs benne, ha egyéb probléma van, de akkor arra mondjuk egy olyan 150-200 ezret pluszba. Akkor sem jön ki a közel egymillió :D

2020. júl. 19. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Suzuki sx4-em van. Évente kb. Csak az olajcsere, és más egyéb apróságok, ablaktörlő lapát. Azon kívül más nincs... Max 50.000ft.
2020. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!