Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gumit ajánlatok?

Milyen gumit ajánlatok?

Figyelt kérdés

jelenglegi gumim dunlop tt900 130/70-17 hátul és 100/80-17 elöl

eléggé elkopott ezért cserélni szeretném

mitas mc32 gumit néztem ugyan ebben a méretben

kicsitt több és vastagabb a bevágás ezért gondolom vizes úton jobban megállná a helyét, jókat is hallottam a márkáról

supermoto-ról van szó tehát kinézetre se lenne gond hogy bütykösebb mint a mostani

19 ezer lenne 1 pár

ti mit ajánlatok? jó a mitas?



2020. júl. 20. 09:20
A kérdező szavazást indított:
megvehetem
nem tapad
hamar kopik
3 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anno kipróbáltam a Mitast. Előnye, hogy olcsó és nem kopott. Hátránya, hogy nem tapadt. :D Szóval szerintem rossz vétel volt. Ez mondjuk vagy 15 éve történt.
2020. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

15 év alatt sokat lehet fejlődni

de azért köszönöm figyelembe veszem a véleményed

2020. júl. 20. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer volt Metzeler gumim is horribilis áron és 3000km alatt elkopott. Cserébe szinte vízszintesbe lehetett elfektetni a motort kanyarban.
2020. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Motoron csak a legjobb gumik közül válogatok. Michelin, Metzeler, stb. Mindenféle középkategóriás márka nekem már túl kockázatos.
2020. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

az azért kicsit gyorsan elfogyott, egy olajcsere egy gumi

nekem enyire gyorsan nem kopna el szerintem mert csak 125-ös, dönteni se kéne anyira

nehogy félre értsd nem sajnálom a pénzt a minőségre csak az én felhasználásomra egy olyan szinte versenypályára alkalmas gumi felesleges lenne


#5 persze ezis ugye használattol és motortól függ

nem akarom hogy kanyarban megcsússzak aztán eltörjem valamim

körülnézek michelinnél is

2020. júl. 20. 10:55
 6/6 A kérdező kommentje:

nem #5 hanem #4

elnéztem kicsit

2020. júl. 20. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!