Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mggéri venni egy...

Szerintetek mggéri venni egy új Aprilia SR 50 et (karburátoros) 450 ezer forintért? Milyen robogó? Megbízható?

Figyelt kérdés
Mindenképpen új robogót akarok venni viszont az aerox az túl drága újonnan.
2010. aug. 3. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Végülis ha van rá pénzed, és szereted a robogókat, és nem fogsz szúnyoghangot kiadni éjszaka, amikor alszom, miért ne? Jól gondolod, mindenből csak újat érdemes venni...annak biztos nincs baja!
2010. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
450-ért egy robogót?
2010. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha hosszútávra tervezed akkor megéri,de ha egy-két éven belűl túl akarod adni akkor nem mert egy év mulva már nemfog többett érni 200eft-nál.


SR 50-em még nemvolt de volt már több féle apriliám és azokkal szinte sosem volt gond.

2010. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha 1-2-3 évre tervezel vele neméri meg mert az új autó/motort ahogy kitolod a szalonból veszít az értékéből 100ezret min. (autóknál akár több 100ezret ). Inkább vegyél használtan 200ezer körül. Azok elég jó állapotban vannak. ;) Sok sikert.
2010. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
végül is most kezdtem el az M kategóriás jogosítvány miatt tanfolyamra járni. 15 éves vagyok és én (tovább tanulás miatt) maximum 3-4 évig használnám viszont faterom mondta hogy majd ő használni fogja.Szóval semmiképpen nem adnék túl rajta 4 év múlva
2010. aug. 3. 11:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Megéri ha nem adod el 4 éven belül.

Nagyon jó robogó csak vigyázni kell rá és nem szabad tuningolni (sportkipufogó se!), akkor nem lesz vele gondod.

2010. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól megy apádnak.

450-ért 50-est?

Hidd el nekem 1 hónap alatt megunod, mert gyenge.

Én is hamar meguntam.

Inkább 200 körül használtat

2010. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenném hogy apám éjjt nappallá téve dolgozik és ami pénze van azt becsületesen szerezte szóval fogd be a szádat mert senki nem kért véleményt a fateromról
2010. aug. 3. 21:14
 9/9 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:12


Szeretném megkérdezni Tőled hogy miért nem szabad rá sportkipufogót tenni rá? Rövidül a motor élettartama?

2010. aug. 3. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!