Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik sport autót lenne a...

Melyik sport autót lenne a legérdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Sikerült a listát le csökkenteni 4 autóra ezek az autók maradtak


Mazda mx-5 nb 1.8 16v

MR 2 1.8

Hyundai coupe 2.0 gls (2005-2007)

celica 1.8vvti 7.gen



2020. júl. 20. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én a Mazdát vagy a Celicát választanám. Formailag nem annyira jön be az MX, de biztosan nagy élményt ad, és nagy a tábora itthon is.
2020. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mi? Csak én nem értem a kérdést? Hogy kerülhetett fel a listára egy Celica meg az a Hyundai Coupe ha sportautót szeretnél venni? Celica normál utcai autó, sportos kinézettel. Kb. olyan mintha egy Swift-re lett volna egy bodywork rakva, annyira sportos. Az a Hyundai még utcai autónak is rossz. Vezettem olyat a megjelenése után nem sokkal, a sportosságnak a szöges ellentéte. Elsőkerék meghajtású, és ráadásul még folyamatosan orrtolós is, pillanatok alatt halálvágya támad az embernek benne ha úgy ül bele hogy jó lesz vezetni. Az MR2-t még megértem, de az se igazán nyújt nagy élményt. Inkább szép mint jó vele menni. Az MX-5 az egyetlen, amit ezek közül sportautónak lehet nevezni. Tehát azt lenne érdemes venni.
2020. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Tegnap én voltam, aki 2X is említette az Eclipse-t, (és bevédtelek azoktól, akik támadtak, hogy többször tetted fel a kérdést.) Említettem ugyan a Hyundai Coupet is, mert az újabb darab volt a többiekhez képest, meg olcsóbb a fenntartása, mint mondjuk egy Eclipse-nek.


Így viszont, hogy az Mx5 végül felkerült a listára, az Eclipse végül lekerült, most azt mondom, hogy Mx5. Tegnap azért nem ajánlottam, mert nem volt rajta, viszont MX5-ről rengeteget írt Becsületesnepper is, hogy ennyi kevés pénzből élményautózást más nem nagyon tud nyújtani.


Ezzel itt le is lehet zárni. A következő kérdés az legyen majd, hogy “MX5 vásárlás előtt állok, mire figyeljek oda?” :D

2020. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg de szerintem mind a 4 autó ocsmány...


Ha japán és szép formájú sportos autót vennék akkor Nissan 240SX.

Vagy ha több pénze van az embernek akkor Silvia vagy Skyline, természetesen R34 vagy R33.

2020. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


“Kövezzetek meg de szerintem mind a 4 autó ocsmány...“


Ha nagyon őszinte akarok lenni, szerintem is. Az MX5 pl. kimondottan egy kis pici játékautó hatását kelti. Álltam már meg mellette, kb derékig ért :D Felhúzott tetővel is bőven a hónaljam alatt van, viszont ha élménybe meg sokat nyújt, akkor megéri.


Egyébként nekem is a Nissan sportautói tetszenek. A GT-R a kedvencem.

2020. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Csak a Nissan 240sx 2millió fölött van tudom van 1millió 600ért de arra is oda van irva hogy javitani kell még rajta meg az annyira nem tetszik de köszi neked meg 3. ment a zöld köszi :D
2020. júl. 20. 21:35
 7/22 anonim ***** válasza:

A Hyundai Coupét csak V6-osban érdemes megvenni, és nem "sportolásra" hanem krúzolásra. Annak jó. Kényelmes, szép, jó a hangja, és megbízható. A mai napig szeretettel gondolok vissza rá.

Mielőtt megvettem, kipróbáltam a négyhengerest is, de nem illik az autó karakteréhez az erőlködés.

2020. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az MX-5 úgy hallottam, hogy jobb vezetési élményt ad, de a Celica szerintem szebb.
2020. júl. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Semmilyen sportautót nem éri meg megvenni.


Van már futkározós, fizetésből fenntartott autód, amire szükséged van? Azt "érdemes" volt megvenni.


A hobbira költött pénzedet saját magad lövöd be, ráfizetés lesz.


Próbálj ki ezek közül minnél többet, szeress bele, aztán döntsön az állapota az autónak. Így buksz legkevesebet egy hobbbin.

2020. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nincs autóm
2020. júl. 21. 07:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!