Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a vasaló Swiftet...

Milyen a vasaló Swiftet (2004-2010) hajtani mindennapi használatban? Neked bejött?

Figyelt kérdés

Használtautó vásárlásnál felmerült a vasaló alakú Swift is, mint olyan kocsi, ami elődjéhez hasonlóan megbízható, és nem drága a szervizelése sem.


Csak a játékautó-szerű bugyuta formájával nem vagyok kibékülve. Ha neked volt/van ilyen, akkor milyen volt a mindennapi használatban? Elég jó autó ahhoz, hogy elfeledtesse a bumszli külsejét?



2020. júl. 21. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

az a vasaló igazából 2005-ben kezdte a pályafutását...hogy mennyire hülye kinézetű, jelzi, hogy 2010-ben, 2015-ben, és 2020-ban uhyanezzel a külsővel dobták piacra, de a mostani már villany.

Amikor 2005-ben megláttam a szalonban ezt a Szwiftet, megszerettem, megvettem, ma is hibátlanul működik(1.5 GS automata, kétajtós)

A Suzuki mérnökei nem véletlenül nem módosítottak egy sikeres külsőn. Az eladás(bevétel,profit)igazolta az elképzelésüket.

Persze a minősége is verhetetlen(mint minden japán csodának)

2020. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

A játékautó szerű bugyuta pofája igazából az eredeti WagonR+-nak van, amit később Esztergomban gyártottak. Csak kétszer volt év autója. Külföldön láttam taxiként futni.

A Szvift igazából 2004-2020, csak pici sminket kapott.

2020. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

Ez még nem egészen az a Swift, amit ma kapni - abból a szempontból, hogy ebben azért még tapintható az olcsóság.


Ha nem zavar, hogy kicsit ingerszegény környezetben töltöd az időd, amikor utazol vele, akkor viszont egy zseniális autó. Megbízhatósága verhetetlen, már az alap 1.3-as motor is elég erős mindenhez, bár autópályán hangos.

Az ülések elmennek, nem ülnék le benne egy fenékkel külföldi utat, de nem is erre való. Lehet kapni már 1-1,2 millióért extrás, szép példányokat, annyiért pedig megbízhatóbb autót kapni ennél nem könnyű.


Nyilván nem egy szépségbajnok, de nem is azért gyártották, hogy Alfa Romeo meg Maserati helyett vedd. :)

2020. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet, kellene mennem vele egy próbautat. Hátránynak azt olvastam még róla, hogy elég kicsi a csomagtartója. Ez mennyire probléma?
2020. júl. 21. 15:45
 5/14 A kérdező kommentje:
A -2010-et azért írtam, mert úgy tudom, az utána jövő, bár a formája hasonló, de a belseje, motor különbözik. Ezért kérdeztem, hogy a 2010-ig gyártott modell milyen.
2020. júl. 21. 15:47
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
A csomagtartóval kapcsolatban te tudod hogy mekkora igényed van rá. Azért sokan ilyen autóval mennek nagybevásárlásra, ők is megoldják valahogy.
2020. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

4-en 5 napi csomaggal is kényelmesen elfértünk benne. Fogyasztása nem vészes,5-6liter vegyesen. 2007 decembere-óta van meg, és eddig csak féket kellett rajta cserélni, meg egy ABS kockát felújítani, 50.000Ft-ért.

Ezeket figyelembe véve, egy igazi igénytelen autó.

Az pedig, hogy kívülről milyen az mindenkinek egyéni problémája.

2020. júl. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

“Csak a játékautó-szerű bugyuta formájával nem vagyok kibékülve. “


Szerintem ez abban az időben az egyik legjópofább forma volt, és még ma is tetszetős, bár ez szubjektív. Én is gondolkozok rajta, csak az előző generációhoz képest nagyon jól tartják az értéküket. Csak néztem egyet, hogy a jobb darabokért még 1,2-1,4 milliót elkérnek.

2020. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Így van, szubjektív, hogy kinek mi tetszik. Nekem a Vitara, Sx4 formája jobban bejön.
2020. júl. 21. 17:25
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Én azért a Katana Edition-t elfogadnám.

Limitált kiadás.


[link]

2020. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!