Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olyan nagy dolog hogy...

Miért olyan nagy dolog hogy legyen a kocsin vontatóhorog?

Figyelt kérdés
Annyi helyen látom hogy vontatóhorog így, vontatóhorog úgy, de nem hiszem el hogy van aki még a smartjára is rakatna vontatóhorgot
2020. júl. 21. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
2020. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Sokkal több mindent tudsz szállítani vele. Akár egy szekrénysor sem akadály.


Megerősítik a hátsó futóművet is ( elméletileg), ha gyárilag horoggal kéred.


Valami kiáll hátra, ha rádfutnak, tanán kisebb sérüléssel megúszod.


Általában ezeket gondolják róla. Lehet, hogy főleg egy városi embernek ezer évben egyszer kell, de akkor nagyon.

2020. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem nagy dolog, sőt nekem nem is kéne a kocsira, ha nem vontatásra veszem, mert csak elcsúnyítja.

lehet, hogy biztonságban érzi az magát, akinek van horog hátúl és azt hiszi, hogy egy balesetnél megóvja, végül is megóvja csak hajlik az egész alváz akkor

2020. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Budapesti vagyok, de rengeteg ismerősöm vonóhorogmániás, de szerintem ide városba értelmetlen
2020. júl. 21. 19:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert vonóhorog nélkül nem lehet vontatni? Vannak akik gyakran húznak utánfutót és azoknak kritérium ez.
2020. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szívás, ha nincs, de kell. Meg kell venni, fel kell szerelni, újra kell vizsgáztatni, rengeteg pénz és idő.
2020. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én soha az életben nem vontattam, de nagyon gyakran viszek rajta bicikliket. Sokkal jobb, mint a tetőn vinni.
2020. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

A családban négy autó van, ezekből egyen van vonóhorog, így a "ha kell, legyen" le van tudva. Más előnye nincs. Balesetnél nem véd meg, max a műanyag lökhárító cseréjét úszod meg vele (mert az alatta lévő fém lökhárító teszi a dolgát), cserébe vonóhorgot cserélheted, ami árban még több is lesz.

Szerintem ha használtan veszel és van rajta, akkor jó, de csak ezért nem választanám az adott autót.

2020. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nagy dolog , de ha szükség van rá akkor meg jó ha van. EL van ott hátul, azonkívűl hogy felszerelték, nem kerül semmibe utána.

" Megerősítik a hátsó futóművet is ( elméletileg), ha gyárilag horoggal kéred."

Na ez nem igaz, semmit nem erősítenek meg.

2020. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Kerékpár szállításhoz használom, lehet kapni profi szállítókat lámpával, indexszel meg rendszámmal ami amúgy kötelező is. Mondjuk ki kell kérni rá a szürke rendszámot de nem nagy ügy elintézni és csak egyszer kell.

Két alkalommal is megvédett, mindkétszer álló lámpánál jöttek belém, legutóbb elég durván, szinte fékezés nélkül. Semmi baja nem lett a kocsinak, csak leszedtem a horogról a Suzuki hűtővédő rácsát, belenyomtam a nő kezébe aztán mentem a dolgomra mert feltartottuk a forgalmat... Ennyi.

2020. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!