Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo c30 DSTC hiba?

Volvo c30 DSTC hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 2008as Volvo c30 1.6 D autóm.

A probléma az lenne, hogy megyek a kocsival normál körülmények közt és egyszer csak kivillan a DSTC (kipörgésgátló) leáll az autó.

Amikor ez először előfordult félreálltam újraindítottam és pöccre indult.. majd kb 1500-2000 fordulatnál újra felvillant és leállt. Itt 1-2*próbálkoztam még de ugyan ez történt.Mivel nem akartam nagyobb gondot csinálni nem erőltettem trailer lett a vége.

Szerelőnél másnap reggel pöccre indult ,járatta egész délelőtt ment is vele semmi gond nem volt.

Eltelt kb 1 hónap ez idő alatt semmi majd ma újra... 60tempoval jöttem egy megtorpanás DSTC felvillan és közbe leáll a kocsi... félreálltam majd hazajöttem vele nem volt semmi gond.

Esetleg valami tipp/bármi akivel hasonló előfordult tudna segíteni mi lehet a gond? A szerelő kicserélte a főtengely jeladót de ezek szerint nem az volt a gond..



2020. júl. 21. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez valahol valami kontakt hiba is lehet.

CSinál egy pillanatnyi zárlatot és letilt ilyenkor, majd megszűnik eza kontakt hiba és helyre áll minden.

Nézzetek át minden vezetéket, ami iszonyú nehéz de másképp nem lesz meg soha.

2020. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt érdemesebb autó elektronikással átnézetni ?
2020. júl. 21. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak át ne verjenek. Velem már előfordult.
2020. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hibakód nincs eltárolva a rendszerben? Elektronikai hibának tűnik, azok pedig gyakran könnyen kikövetkeztethetők a tárolt hibákból.
2020. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!