Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004-05-től gyártott “vasaló”...

2004-05-től gyártott “vasaló” Swift 1,3 benzinessel mennyiről indul a megvásárolható kategória?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem nagyon jól tartják az árukat, ahhoz képest, hogy más korabeli autóból már 600 ezerért a kínálat felsőbb részén vagyok, itt olyan 1,3 millió a jobb darab. 700-ért láttam még jó néhányat, amit ránézésre jónak találtam. A sok kb. egyébként ne tántorítson el? Tudom, állapotot veszünk nem km-t, de azért mégse mindegy, hogy a Földet hányszor kerülte meg. Olyan 300 ezer km felett merjek még belevágni? Ezeket adják olcsóbban többnyire.

2020. júl. 21. 22:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Kb helyett km akart lenni ott a közepe felé
2020. júl. 21. 22:15
 2/2 anonim ***** válasza:
650-800.000ért teljesen vállalható darabok vannak. Km-től ne félj de most rá néztem nagyjából hogy mik vannak és azért van 300.000 km alatti bőven ennyiért
2020. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!