Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten van Dodge Viper?

Budapesten van Dodge Viper?

Figyelt kérdés
Rajta van a bakancslistámon, hogy élőben lássak egyet és jövő hét szombaton megyek Pestre és jó lenne ezt is kihúzni a listáról :D

2020. júl. 23. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, de kétlem, hogy random módon pár perc alatt szembejön egy 2 milliós városban egy
2020. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Máriaremetén van egy meghirdetve, az BP mellett van. Talán beszélj a tulajjal, hátha megnézheted kisebb összegért. [link]
2020. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néhány éve Miskolcon többször láttam egy ilyet, az fehér volt sötétkék csíkokkal.
2020. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Máriaremete az BP II.kerületének egy része. A hirdető pedig csak komoly szándékúakkal szeretne tárgyalni :))
2020. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapjában véve itthon szerintem nem egy közkedvelt autó. Elég szűk az a kör idehaza, aki potenciális vevő egy ilyenre. Többek között ha én magam tehetném is, én sem vennék, pedig szeretem az autókat. Kategóriájában mást választanék, nem Vipert, azt tuti.


És sokan mások is így vannak vele. És ettől függetlenül, állítólag nem egy kimondottan jó autó.

2020. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!