Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinél előfordult már...

Valakinél előfordult már olyan probléma, hogy kanyarodás közben enyhe nyikorgást hallott?

Figyelt kérdés
Ha balra kanyarodok, néha hallok enyhe nyikorgó hangot, viszont nem mindig. Mi lehet a baj? (Toyota yarisról van szó)

2020. júl. 23. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Néha nekem is előfordult. Rájöttem hogy ha ezen a ponton kicsit elveszem a gázt és megint megpöccintem, akkor kilinccsel előre tudok menni a kanyarba. Most átszereltettem Az oldalablakokra az ablaktörlőt...
2020. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

#1-es összekeveri a csikorgást a nyikorgással.


Nekem szaggatott fémes súrlódó hangok voltak balra kanyarodáskor.

El sem hinné az első két szerelő, hogy mi okozta, mire a harmadik levette a keretet és meglett a hang oka.

2020. júl. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár egy rosszul beállított futómű is okozhatja, pl nem ideális kerékösszetartás.
2020. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2# te a semmegésre gondolsz. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__80..


És mi volt az amit nem vettek észre a szerelők? Sár? Vagy valami gaz?

2020. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez a futómű javítás kb. mennyibe szokott kerülni?
2020. júl. 24. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Először el kéne vinni megnézetni, az megvan pár ezresből. De ha gond van sem sokkal több ha csak állítani kell rajt és nem kell cserélni semmit.
2020. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a diósbolszni vagy gömb csukló lehet szintén.kiszárad belül ha olyan ......nézesd meg.
2020. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Mindenképp megnézetem, kb. 2 hete tapasztaltam, csak ritkán csinálja, így nem voltam benne biztos, hogy az én autóm az. De tegnap nem volt a közelemben másik autós, így már tuti van valami gond.
2020. júl. 24. 10:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!