Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nagy időkülönbségekkel...

Miért nagy időkülönbségekkel indulnak meg az autósok lámpánál sorban állás esetén?

Figyelt kérdés
Eddig is láttam olyat, hogy ha megindult a sor zöldre váltásnál, akkor valaki "bennragadt", késve vette észre hogy elindultak előtte. Viszont ma délután az egyik lámpánál tőlem baloldalt álló autósokra jól ráláttam, és ott is ugyan ezt láttam, de nem csak 1 autós csinálta ezt, hanem egymás után 6 vagy 7. Elindult az első pár autós, kb. az 5. viszont csak akkor indult el mikor előtte már nem volt senki (tehát vagy 50 méterrel lemaradt). Előrement ő is vagy 50 métert, utána indult a következő, majd ugyanígy csinált az az utáni, és így tovább. A kb. 1 perces zöldön emiatt így csak 10-15 autó tudott átmenni, viszont ha csak pár méter követési távolságot tartottak volna, akkor legalább 2x ennyien is átértek volna (ahogy az szokott lenni). Elég szürreális élmény volt, azért is mert senki nem dudált és mert tényleg egymás után 5-6 autós így indult el, és nem csak 1. Erre mi a magyarázat? Ennyire elbambultak volna? Egyszerre mindannyian?

2020. júl. 24. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Tudod, az a fránya mobiltelefon.
2020. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
82%
Emberek vagyunk, nem gépek. Elbambulhatunk, telefonozhatunk közben, nézhetjük a jó csajokat a járdán. Vagy veszekedhetünk az asszonnyal, anyóssal. Lehet éppen a kölök kezdett el ordítani a hátsó ülésen, mint a sakál vagy hármasba lett berakva egyes helyett.
2020. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Elvárnád, hogy mindenki bámulja a lámpát 1000-rel, amikor azokat még beállítani sem képesek rendesen? Egyébként piros lámpánál telefonozni nem tiltott, szóval mindenki előkapja és megírja az asszonynak, hogy 10 percet késik otthonról, még ne melegítse az ebédet :D
2020. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de egymás után ilyen sok ember mobilozna? Hetente egy-egy embert szoktam látni késve indulni, itt meg egyszerre volt vagy fél tucat.
2020. júl. 24. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Elbambulás, figyelmetlenség, lefulladás.


A kérdésből adódóan kezdő vezető lehetsz. Veled is elő fog fordulni.


"Elég szürreális élmény volt, azért is mert senki nem dudált"

Nem Indiában vagyunk.

2020. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!