Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW Z4 mindennapi használatra?

BMW Z4 mindennapi használatra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kétszemélyes és minimális a csomagtartó, de szerintetek alkalmas mindennapi használatra? Egyik ismerősömnek van, kicsit nehézkes belőle a kiszállás, de nem tudom hogy ez napi többszöri használat mellett mennyire megterhelő. Illetve még arra lennék kíváncsi hogy télen a hó/fagy nem árt a keménytetőn lévő illesztéseknek?

2020. júl. 24. 22:46
 1/7 crudy ***** válasza:
41%
Jo, nem kell 20szor ki be szallni, nem art.
2020. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne hasznalni napi szinten? Főleg ha egyedulallo vagy esetleg max egy baratno van. Ha mar van feleseg,gyerek vsgy sok a haver akkor inkabb masodik,harmadik autonak jó. Nekem a4 b6 cabrio van regota, ha egyedul vagy ketten mentunk addig ok volt. Ha mar 3an vagy 4en mentunk akkor mar eleg kenyelmetlen volt a hatra be es kiszallas miatt. Szoval ha van ra lehetoseg akkor egy cabrio vagy roadster inkabb masodik vagy harmadik autonak jó.


Az illesztesekkel foglalkozni kell. Gumiapolo stb... nekem vaszontetos es volt amikor telen kint allt a hidegben vagy raesett 15 centi hó es semmi baja nem lett. De a (vaszon)tetovel foglalkozni kell. Impregnalo,gumiapolo stb... Mondjuk en vettem erre az autora valo takarofoliat. Este felrakom es reggel leveszem. Ennyi.

2020. júl. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 volt E46 kabrióm, a normál kabrióknál legalább 4 hely van mégha kényelmetlen is, de a Z4-nél csak kettő.
2020. júl. 24. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen a z4ben 2 hely van. Ez miatt irtam, hogy szerintem masodik vagy harmadik autonak ok. Én legalabb is csak akkor vennek 2 szemelyes autot ha lenne mellette egy masik autom is.
2020. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Most miért akkora gáz ha 2 hely van? Nekem 4 van benne, de 99,9%-ban egyetlen ülés van használatban. Ha valakinek elég a 2, akkor elég, nem kell ezen fennakadni.
2020. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Ki akadt ezen fenn? Ha a kerdezonek megfelel akkor vegyen z4-et. Ez mar az ő dolga, hogy neki megfelel-e...
2020. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
A keménytetővel alapvetően nem kell foglalkozni. Volt egy Megane CC-m négy évig, utcán parkolva esőben-hóban, de semmi gondom nem volt rá, egy csepp víz se jött át rajta soha. Kb ez az egyetlen, amit visszasírok belőle, az a szép és jó kabrió üvegtető.
2020. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!