Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 nem indul hatrafele...

Simson s51 nem indul hatrafele betolas utan, miert?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol be toltam egy 6v megszakitos simsont hatrafele es sajnos valami reccsent egy nagyot. Azota karbi ki lett pucolva, szikra van, ek sincs elnyirodva, illetve szivatoval ha jo parszot megrugom gyujtas nelkul majd gyujtassal van hogy beindul de csak par masodpercre utanna lefullad. Nagyon megkoszonnem ha valaki tudna erdemben segiteni es nem csak negativ megjegyzest irni, azoktol nem fog menni a szimo. :)

2020. júl. 26. 02:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. júl. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok eszed nincs ha forditva hajtod meg.
2020. júl. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami gyújtás problėma lesz.

Ėn cserėlnėk komplett gyújtás almatúrát.

Nem volt jó ötlet ez a fordítva beindítás. 50 ėve egy felė járt.

2020. júl. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg ha kalapács megszakítós , azt nėznėm meg nem e az szakadt szėt.
2020. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg semmi bajának nem szabadna lennie a fordítva beindítástól. A létütemű Jawa blokkal hajtott "bőregér" Velorex hátramenetje úgy volt megoldva, hogy ellenkező irányban indították be a motort, és egyes fokozatban tolattak, utána motor leállít, normálisan beindít, megy tovább.
2020. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi azoknak akik probaltak segiteni! En is azert probaltam meg mert olvastam rola hogy hatrafele fog majd menni de sajnos se hatra se elorre nem megy. A blokk egyebkent 2 eves felujitas tehat 50 evet nem is de par eve mar elorre forog. Megneztem megszakitot is nem lattam rajta semmi kulonoset de valamiert az istennek nem akar jarni a motor pedig benzint ha teszek be gyertyahoz raindul :)
2020. júl. 26. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!