Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50 es motorok vannak...

Milyen 50 es motorok vannak amik 80 cm körüli ulesmagasaggal rendelkeznek? A Google sokszor más adatokat ír ki ezért gondoltam ha valakinek van és lemérné azt megköszönném. Elég alacsony vagyok de nemszeretnek emiatt lemondani a motorozásról.

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ez annyi.

[link]

2020. júl. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SNCSL Rider válasza:
43%
Hány éves vagy milyen technikára vágysz, váltós esetleg automata? Jah meg milyen magas vagy, leírod ezeket segítek.
2020. júl. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Leírta, 80 cm legyen.

De mi köze hozzá hogy hány éves?

Kicsit túl buzgó vagy.

2020. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek eddig. Váltós motorra gondoltam. Barátom simsonján gyakorlok most de nekem inkább ezek az újabbak jobban bejonenek, nem szeretném minden hétvégén szerelni(tudom ha jól osszevan rakva nemkell de azok meg már több száz ezrek). Amúgy 18 lány, B jogsival vezetném. 156cm😅🙄☹️
2020. júl. 28. 11:01
 5/6 SNCSL Rider válasza:

am6 blokkos motorok jók lehetnek, főleg ezek a supermoto változatok, nekem egy xsm50-es mocim van, (ugyan az mint a dt50, egy gyárból is jött ki)

ha alacsonyabb vagy inkább a spormotor lesz jó, csak ugye ott meg ha elborítod véletlen, az idomok horror árban vannak, szerintem mindegy milyen márka a lényeg hogy am6 / d50b0-s blokk legyen benne, ez a kettő megbízható. a jobb állapotúak 270e-től vannak, az alatt nem érdemes venni sok a "lerúgott", rossz állapotú.

2020. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én rieju Mrx 50em 800mm
2021. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!