Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan törhette úgy össze az...

Hogyan törhette úgy össze az autót?

Figyelt kérdés

Bizonyára sokan láttátok már, hogy Sutil csúnyán lezúzta a McLarenjét.

Ha egy szakavatatlan sofőr, vagy focista tenné ezt akkor meg sem lepődnék, de egy Forma 1-ben jó pár szezont lehúzó pilótától kicsit szokatlan egy ilyen kaliberű malőr.

Nyilván tudom, hogy csak egy pillanat az egész, meg attól még ő is ember, és hibázhat, de nekem kissé akkor is fura.



2020. júl. 28. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem adta ki.
2020. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

"Bizonyára sokan láttátok már, hogy Sutil csúnyán lezúzta a McLarenjét."


Nope.


"Nyilván tudom, hogy csak egy pillanat az egész, meg attól még ő is ember, és hibázhat"


Tessék, itt a válaszod. Ennél pontosabbat max akkor kapsz, ha mostantól megnézed a vele készített összes interjút, hátha rákérdez valaki.

2020. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
76%
Tudod van hogy a michelin csillagos mester szakács is elsózza az ételt......
2020. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát Sutiltól minden kitelik. De Hamilton is zúzott már le parkoló autókat csigatempónál, hulla fáradtan.
2020. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!