Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ssangyong autók milyenek?Miért...

Ssangyong autók milyenek?Miért nem veszi őket senki?

Figyelt kérdés
10 év garancia, kényelmes jó kocsik (ha jól tudom Mercedes motor), mi kell több... Lassan a suzuki-t verik az áraik...
2020. júl. 28. 19:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

ne tolakodjatok.....

bezzeg egy jó bmw-s, audi-s kérdésre csak úgy jönnétek.

2020. júl. 28. 19:55
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen érdektelen, szinte ismeretlen márka nulla presztízzsel, szépnek sem szép, nem német és nem is japán, egyáltalán nem szerethető, semmilyen érzelmet nem ébreszt, teljesen közömbös, így hát nem érdekel senkit és nem is kell senkinek.
2020. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elindult a SUV láz, a koreai autó gyártók az elsők között csaptak le erre az irányzatra.


Viszont SUV-ok formavilága nagyon hasonló volt szinte minden európai, ázsiai gyártónál.


Kivéve a Ssangyong-ot!


Az ottani tervezők különleges formavilágú, nagyon egyedi kocsikat csináltak. Lásd a Kyron, Actyon, Rexton, Rodius, stb.

Ezek nagyon megosztó modellek, volt akinek tetszettek (például nekem), de sok ember meg pont csúnyának látta őket.


Ezért az utóbbi években szemléletet váltottak a gyárban, és visszatértek a hagyományosabb formákhoz.

Na ez szerintem, óriási hiba volt.

Az előttem szólóval egyetértve, még azt az egy vonzerejét is elvesztette a márka, amit a külső jelentett.

2020. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És a volvo miben jobb?

Nem német, nem is japán.

Drága.

Csúnya

A biztonságot hagyjuk, a 40 tonnás kamcsimmal szemben gyertek bátran crash testre egy cx90-ben.

2020. júl. 28. 21:18
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Kínai szar prémiumként eladva, az hogy a motor mercedes semmit nem jelent, nekik is voltak szar motorjaik, szervíz 0, alkatrész szintén mint a fehér holló, és bár minden ízlés más, a többség szerint ronda mint a bűn.
2020. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Del Koreai nem kinai.
2020. júl. 29. 06:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Amit eddig láttam, mind borzasztóan fájt a szememnek.

Meg nem is ismerik az emberek...

2020. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Te miért vásárolsz Coca Colát a Queen Cola helyett?
2020. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
A Volvo európában mindig is egy ismert és kedvelt márka volt. A biztonság még nem csak a 40 tonnás "kamcsi"-val való frontális tesztből áll. Miért vagy ennyire frusztrált?
2020. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

#4/9 A Volvo miben jobb...

Frusztráltkám, tessék. XC90 a kamion ellen (nem CX, ahogy te írtad)

A kamionnak (a lassításon látszik egy pillanatra) kiütötte a futóművét, Viszont a Volvo ajtaja nyílik, és a sofőr szemlátomást megúszta komolyabb sérülés nélkül (kiköti az övet, nyitja az ajtót).

https://www.youtube.com/watch?v=NESquSzqPHM

2020. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!