Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e90 320i vagy 320d?

BMW e90 320i vagy 320d?

Figyelt kérdés
Melyik a "megbízhatóbb" motorikusan?

2020. júl. 28. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Kifogtad a két legnagyobb betegágyat, konkrétan mindkettő motorjáról rengeteg rosszat hallani, szakadó vezérműláncok, átszakadó hengerfal, elugró vezérlés, kigyulladás...
2020. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Megint egy béjemvé kérdés a keleti blokkból, természetesen csakis egy olyan típus, amit már pont elkezdtek ledobálni magukról a nyugati, értelmesebb tulajok, de nekünk magyaroknak kell, mert újra nincs pínz, de a státusz mégis jól jön. Ezek a béjemvék már motorikusan sem annyira jók, mint a régiek, cserébe feleslegesen k.va drága a szervizelése, mert prémijuuum, mert minőség, meg ez verni fogja az 50 év múlva megjelenő autót is, mert annyira előrébb járnak mindenkitől.
2020. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Ne vegyél ilyet mert nekikoccan valaminek és azonnal széjjelhullik és különben is ez egy béjemvé, azonnal bunkó leszel ha beleülsz, a 320i hengere szétreped a 320d kigyullad, a totálkár youtube csatornán mondták.

Vegyél használt Audit vagy Mercedest mert azt csak intelligens művelt zsenik vesznek akkor is, ha csak a szakmunkásképzőig jutottak és a legnívósabb munka amit el tudnak vállalni az a sofőrködés.

2020. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon vicces utolsó, csak röhögni nehéz rajta. :D


Első vagyok, nekem is BMW-m van úgy írtam amit írtam.

2020. júl. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Ezt a dízelt csak a korai modellekből, utána valóban problémás lehet a vezérműlánc és az egr miatt.
2020. júl. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

Na, megvan a napi háromhuszdé kérdés. Nem kerestek rá ilyenkor itt gyakorikérdéseken? Napi szinten van ilyen bullshit.

Mi a véleményetek a...

Mennyire megbízható a...

Mennyibe kerül fenntartani a...

Mennyit fogyaszt a...

Kedvencem: Megéri-e megvenni a...

E90 320d / 320i vagy E46 ból ugyan ezeke a fapados szarok.


Minden héten van öt ilyen kérdés. De te felteszed a hatodikat.

Mennyél vedd meg a 15 éves fapados 320 cigánydízelt, aztán lehet vele virítani. Nem megy, de legalább kormol. De éndzsölájsz legyen ám! Csekenndzsin világítson! Kamu M badge! Rózsafüzér a visszapillantón. Instagramon BMW kulcsos / kormányos képek! Ettől igazi háromhuszdé a háromhuszdé.


Ha ezeket elhagyod, meg se vedd.

2020. júl. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

#6 végre valaki ugyanígy gondolkodik.


Én sem bírom soha megérteni, hogy egy négykeréken guruló, A-ból B-be eljutásra kitalált retkes használati tárgy iránt hogy tud fétise lenni valakinek, meg miért áll fel rá neki?


Amikor meg valaki megvesz egy 15-20 éves levedlett szutykot, akkor megmagyarázza a környezetének, meg mindenkinek, aki megszólja, hogy márpedig ez az autó jobb, meg minőségibb, meg több mindent tud, mint a 20 évvel későbbi bármilyen normális autó. Nevetséges...

A másik kedvenc meg, hogy biztos nincs rá pénzed, azért szólod le. Ja, valószínüleg egy 20 éves kormolós bontószökevényre nincs pénzem, amikor egy normális 2008 körüli Suzuki Swift többe kerül.

Aztán megveszi, mert nyugati ótóó, meg prémijuuuum, meg béjemvéé, majd jön a kérdés egy hét múlva, hogy hogyan kell házilag ezt meg azt kicserélni. Szánalom a köbön.

2020. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Emberek. Ha számodra ennyire jelentéktelen egy autó, vagy maga a bmw mint márka, akkor mit keresel itt? Minek olvasod el a kérdést és minek írsz ide bármit is, ha számodra nem releváns a téma. Gyerek korom óta ezt az autót szeretném megvenni, és segítséget szerettem volna kérni, olyanoktól, akik részletesebben értenek hozzá, vagy esetleg volt/van ilyen autójuk. Én sem kommentelek a "hogyan fogyjunk le" kategóriába mert nem érdekel. Ha számodra nem jelent semmit egy autó, egy bmw, akkor ülj fel a buszra vagy a vonatra aztán olvasgasd a számodra "érdekes" kérdéseket.
2020. júl. 29. 12:26
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
Akkor kommentelek, amikor akarok, oda, ahová akarok, és azt, amit akarok, nehogy már egy béjemvére felizgult mondja meg hova kommentelhetek.
2020. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ok
2020. júl. 29. 19:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!