Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol érdemes kiváltani a...

Hol érdemes kiváltani a jogosítványt, melyik kormányablakban, ha minnél előbb kézhez szeretném kapni?

Figyelt kérdés
A fenti kérdésre azért keresem a választ, mert sajnos idén még nem lehet a jogosítvány igénylésekor kapott igazolással vezetni mindaddig amíg nem kapjuk meg a plastic jogosítványt. Mivel közeledik a nyár vége, a motoros jogosítványomat szeretném a leggyorsabban kézhez kapni. Ha valakinek van ezzel tapasztalata kérem ne tartsa magában. Köszönöm a segítséget!

2020. júl. 29. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2020. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Idén még nem lehet, és jövőre sem, és a későbbiekben sem valószínű, hogy a sajtcetli elég lenne. Leggyorsabban Budapesten, a Visegrádi utcában kapod meg, de egyébként a határidő egységesen 8 nap.
2020. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Fel nem foghatom, miért nyomtátok le a második választ. Csak papírral soha nem lehetett vezetni, csak jogsival. A határidő valóban 8 nap, és a Központi Okmányiroda az, ahova minden nap van kiszállítás, ott a leggyorsabb. Első válaszban a Győr-Moson-Sopron megyét nem értem, honnan jön.
2020. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mesélje már el valaki, hogy a releváns és pontos válaszokon mit tudtok lepontozni!
2020. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első linkje egyáltalán nem is felel a kérdésre, mert csak ügyfélfogadási időket és címet lát rajta. És miért Győrben?
2020. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Megcélzom akkor a Központi Okmányirodát, leírom majd, hogy hány nap alatt kaptam meg.
2020. júl. 29. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem miért van mindenki annyira rágörcsölve, erre a hány nap alatt kapom meg a jogsit dologra. Komolyan, egy felnptt, vagy legalább viszonylag felnőtt fejjel gondolkodó emberbe már csak szorult egy csepp türelem is.
2020. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy hagyományos kormányablakban Pesterzsébeten (Budapest) igényeltem meg és két nap alatt meghozta a postás. Szerintem ez teljesen változó, nem lehet így beskatujázni.
2020. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!