Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az hogy ellenőrízte...

Mit jelent az hogy ellenőríztese a ESP-t? és akkor elkezd rángatni a kocsi

Figyelt kérdés

Mi lehet a baja a kocsinak?


pl városban ha lassan megy a kocsi elkezd rángatni mintha epilepsziás rohamot kapott volna és akkor kiírja a műszerfalon azt hogy ellenőríztese a ESP-t ,de ha országúton gyorsan megy a kocsi akkor nem rángat csak néha kicsit alig lehet észrevenni viszont városi közlekedésben annyira rángat hogy már nem lehet vele biztonságosan közlekedni , pedig fiatal 5 éves Dieseles kocsi.



2020. júl. 30. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Milyen típus? Nálam Citroen C5-nél volt ilyen, ha egyszer beleszólt az ESP a vezetésbe utána valamiért hasonlókat produkált. Végül üzemanyagszűrő csere lett a megoldás, nem tudom ezért miért jelzett az ESP de nálam ez volt a hiba.
2020. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

ESP hibát jelez.

Vidd el egy szerelőhöz, kiolvassák a hibakódot és megmondják pontosan mit kell cserélni

2020. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Opel Astra Kombi 2015-ös Diesel de nagyon rossz már nem ez volt az első baja.
2020. júl. 30. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azta, azért többet vártam egy Astrától.
2020. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért vártál? Amint elkezdett rángatni, el kellett volna vinni szervizbe. Hibakódot kell olvastatni. Az autó korára való tekintettel, szerintem valamelyik érzékelő ment tönkre, ezt hibakódból be lehet azonosítani és cserélni.
2020. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyorsulásmérő g szenzor beszart és befogja a fékeket. Legtöbbször elég szétszedni kipucolni.
2020. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!