Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson elektronika hiba?

Simson elektronika hiba?

Figyelt kérdés
Haladunk előre szépen, a gyújtásgond megoldódott, akkumulátor beszerelve. Teljesen jól működik minden rajta kivéve a hátsó helyzetjelzőt és az első lámpát. A kapcsolót 2. Állásba állítva a helyzetjelzőnél 36V feszültség is megjelent, viszont az első izzó egyszerűen csak izzott. Furán hangzik mert izzania kell de ez tényleg csak annyi volt, hogy vörösödött az izzószál és világítás az semmi.. magas fordulatnál sem. Így elég hamar kivágta a hátsó 5w os helyzetjelzőmet. Kapcsolási rajz szerint kötöttem be az elektronikát, de ezt egyszerűen nem tudom orvosolni. Világítótekercsröl megy mindkettő, az akksi beszerelése előtt hibàtlanul müködtek viszont most ez a problémám. Nem nagyon értek hozzá és ilyen hibàt nem láttam kérdésben, valaki tudna segíteni? Nagyon fontos lenne a sürgös segítség, mert jövöhéten ezzel gyakorlatozok jogosítványra.

2020. júl. 31. 00:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Kérdés tárgytalan, a probléma megoldva!
2020. aug. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!