Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ha nem lehet...

Szerintetek ha nem lehet autós jogsim, ( nem egészségi alkalmatlanság miatt, csak nem jött össze a forgalmi) érdemes robogóra letennem vagy inkább hagyjam és vegyek inkább az elbukandó pénzemből pár jó ruhát?

Figyelt kérdés
elkezdtem a képzést, maxpontos lett a kreszvizsgám de közben kételkedem abban, hogy van értelme.meg az is bennem van hogy lehet az én koromban már ciki.

2020. aug. 1. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
NA ez az amit csak te tudsz.
2020. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés komoly, akkor tényleg inkább ruhákat vegyél.
2020. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot ^^:) igazad van !
2020. aug. 1. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán értem a kérdést.
2020. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem menj el és egyél , igyál egy jót , majd fogj egy jó csajt és élvezd az életet.
2020. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiszor nem sikerült a forgalmi, hogy már PÁV-ra küldtek és netán az sem?

Ha ez a helyzet, én őszintén szólva a robogózást sem ajánlom, mert ezek szerint egyszerűen az elméleti tudást képtelen vagy átültetni a gyakorlatba és sokadszorra is súlyos hibákat vétesz (másként nem tudom elképzelni a sorozatos bukások okát). Ez meg nagyon veszélyes, rád és a többi közlekedőre nézve is.

2020. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igaz régen írtam ki a kérdést. Nem ez volt a helyzet, kétszer buktam meg csak, de az idegállapotom miatt nem bírtam a vezetésre koncentrálni mert annyira remegtem a stressztől,mindkettőnél a vizsga közepén tört rám ez a vizsgapánik volt az érettségimen is ahol szintén rosszul teljesítettem. meg a nyelvvizsgán, amin megbuktam. Ami miatt nem sikerült az az anyagiak, nem volt annyi pénzem hogy kockáztassak. nem pasi vagyok, csaj, a robogózást elkezdtem de első óra után kiderült hogy rövidek hozzá a lábaim és nem tudom letenni úgyhogy nem opció :D
2020. okt. 28. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!