Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy üzembiztos megbízható...

Egy üzembiztos megbízható autóra van szükségem. Milyen típust keressek? Maximum 2005 ig. A keretem 600 000 forint.

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Akkor üzembiztos, megbízható autót keress.

15 éves autónál ez már állapot függő, nem márka, tipus, és azért a 600ezres keret is behatárolja a lehetőségeket.

Benzines, kis méretű japán, koreai -kb ez lehet az irány

2020. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán a legmegbízhatóbb autó a Corolla, legalábbis az enyémre olaj- meg fékcseréken kívül nem nagyon kellett költeni, pedig az átlaghoz képest sokat futott, most kell egy kicsit nagyobb összeget rákölteni, de utána szerintem még sokáig fog szolgálni. Viszont az árát is megkérik, pont ezért, az enyém 2004-es, az ilyen korúakat 1 millió körül árulják.
2020. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyenem, igaz, csak 300-at kérek érte, evvel garantáltam sosem lenne bajod. Bár inkább női autó a színe miatt...

1.9 szívódízel renault clio, pöcröff hidegen melegen, semmi elektronika, fogyaszt 4 litert. Ezek kb addig mennek, amíg egyben van a kaszni.

2000-es évjárat.

2020. aug. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen színű?
2020. aug. 2. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!