Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a féktárcsáról mit...

Erről a féktárcsáról mit gondoltok, amit egy használt autón láttam? Kép a kérdésben.

Figyelt kérdés

Az autó "kitűnő" állapotú. Szerintetek? Mennyire problémás ez?


[link]



2020. aug. 4. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez teljesen jó.
2020. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez dobfék, nem tárcsa.

Kívül rozsdásodnak, az nem nagy probléma. Vannak akik lefestik.

2020. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért lepődtem meg, mert már több autót megnéztem, de ez a fék látványra eléggé eltért a korábbiaktól, és laikusként azt gondoltam, hogy ilyen szintű rozsda már problémás. De ezek szerint nem feltétlenül.
2020. aug. 4. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez dobfék... Vigyél szerelőt legközelebb magaddal autónézéshez
2020. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szerelő pénzbe kerül. Előbb ki kellene szűrnöm valahogy a 20 jelölt autó közül, hogy melyiket érdemes szerelővel megnézetni. Nem hívhatom ki mind a 20-hoz, mert az kicsit sokba kerülne.
2020. aug. 4. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Akkor olvasgass a neten, ha pénzed nincs, alapból le kellene tudni szűkíteni 4-5 potenciális jelöltre maximum.
2020. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dobfék, nem tárcsa. Ami viszont bajos, hogy ez már nem felületi rozsda. Nem nehéz cserélni (hacsak nincs rárohadva, mert akkor izzadós meló), inkább az a baj, hogy ha ez így rohad, vajon a többi része milyen állapotban van?
2020. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!