Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 12 éves Peugeot 206-ért sok...

12 éves Peugeot 206-ért sok 750 ezer forint?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy kis autóra a városban, lenne is ismerőstől egy valóban keveset futott, 65 000 km-t kis 1.4-es, benzines 2008-as évjáratú 206-os, magyarországi. Konkrétan semmi sincs benne, se klíma, tekerős ablakok, csupán ABS, ami kiemelendő. 750 000 forintot kérne érte, szerintem annyira nem rossz ár érte, a klímát se hiányolom, mert nem Pesten élek, lehet folyamatosan haladni, hosszú utakra meg nem megyek, így az esetemben nem látnám értelmét.
2020. aug. 5. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
+ 60 ezer az árírás... + ki tudja mennyi a szerviz
2020. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó állapotú, akkor szerintem megéri.

De azért alkudj belőle minimum 60-70-et.

2020. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi pénzért kváló állapotú, normálisan felszerelt klímás G Astrát kapsz!
2020. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
*kiváló
2020. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Egy új francia autóért 1 forint is sok.
2020. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
5. Már hiányoltuk a gyökér beszólásod.
2020. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

“Ennyi pénzért kváló állapotú, normálisan felszerelt klímás G Astrát kapsz!“


A kérdező KIS autót keres, és Peugeot 206-tal kapcsolatban tette fel a kérdést, azt nem kérdezte, hogy mit vehet ennyi pénzért, így felesleges mellébeszélni.

Az Astra egy szutyok igénytelen munkásautó, életedben nem ültél még francia autóban, ha neked egy Astra alternatíva rá. Azt a kényelmet egy fapados német munkásautó nem fogja nyújtani. A hibákról meg annyit, hogy igényesebben össze van az a Peugeot rakva, mint az Opel, amelyikbe a duda gombja egy nyomás után beszakad, a műanyagok meg hullanak szétfelé. Elektronikai hibák pedig nem olyan zavaróak, amik néha előjönnek, és nem kell rengeteget költeni a javításukra.

2020. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha már GM, a G Astra engem se nyűgözött le, baromi kényelmetlen az ülése, rövid távon is. Ám egy Chevrolet Kalos/Aveo meg mérföldekkel kényelmesebb, legalábbis nekem. S az is viszonylag jó árban mozog.
2020. aug. 6. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!