Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Lotus...

Krisz821 kérdése:

Mi a véleményetek a Lotus Ultra Nano Finishing Kit és Lotus Quick Exterior Detailing Kit ja és mi a külömbség a 2 között?

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért nem a forgalmazótól kérdezed meg? Telefon, e-meil, facebook... nekem nagyon készségesen szokott válaszolni a cégtulaj. És annál biztosabb infó nincs.
2020. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig itt sok embernek van ilyen.

Jó helyen kérdezed.

2020. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy én is használok Lotusos termékeket. De annyira nem vagyok elájulva tőle, mint ahogy sokan áradoznak róla.

Pl az, hogy ez a nano izé lepergeti a vizet a karosszériáról úgy kezelik sokan, mintha valami csoda lenne. Miközben ugyan ezt a hatást egy fele annyiba kerülő jó minőségű wax is tudja.

Most volt valami üvegfelület hidrofobizáló termék arany áron. Mindenki ájuldozik tőle, hogy micsoda csodaszer, legördül az üvegről a vízcsepp, nem is kell ablaktörlőt használni. Mikor ugyan ezt már 10 éve egy Auchanban kapható 2000Ft-os Rain-X-szel is el lehetett érni.

A mikroszálas kendőket, törlőket nem titkoltan Kínából rendelik. Lehet hogy pont ugyan azt, ugyan abból a gyárból, amit te is meg tudsz rendelni Aliexressen. Csak az a különbség, hogy ötszörös áron adják tovább. De a többi kozmetikumra is igaz, hogy ők nem gyártanak. A LC nem egy vegyi gyár. Megveszik a különböző termékeket más beszállítóktól és kiszerelik, átcímkézik LC-es termékekké.

Ettől függetlenül nem akarom leszólni őket. Amit csinálnak, azt jól csinálják. Foglalkoznak a brand-del, van beletett munka, a marketinget nagyon nyomják. Kifizetik a szállítást Kínából, kifizetik a vámot. És ami legjobban a mentségükre szól, hogy kipróbált, jó minőségű termékeket adnak tovább. Gagyit nem fogsz kapni. Szemben egy aliexpresses rendeléssel, ami mindig lutri, sok az átverés. És akkor már nem is biztos, hogy az olcsó, valóban olcsó, ha csak kidobott tanulópénzt költött az ember. A haszonkulcsukat pedig a piac határozza meg. Ha ilyen áron is van rá kereslet, akkor mért ne adnák ennyiért?! A felhasználó pedig eldönti, hogy neki megér-e ennyit egy termék vagy nem.


Amúgy megnéztem a két kérdéses terméket:

[link]

[link]

Szerintem a kép meg a leírás egyértelmű. Az egyikhez kerámia spray van és két "sima" mikroszálas kendő. A másikhoz ez a nano-gyorswax és két "extrapuha" vaskosabb kendő.

2020. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!