Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Morgó hang ha elveszem a...

Morgó hang ha elveszem a gázról a lábamat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kocsim most kapott új olajat és vezérműszíj cserét, azonban egy furcsa morgó hangot hallok belőle. Általában a hang akkor jelentkezik, ha pl. beletaposok a gázba majd elveszem a pedálról a lábamat. Az anyósülés felől hallom a hangot, és üres járatnál is, ha pl beletaposok kb 3 ezerig felpörgetem, majd elveszem a gázról a lábamat, akkor is hallok utána egy morgó, berezonáló hangot. Van esetleg tippetek, hogy mi lehet? Én főtengely csapágyakra gondolok, viszont, lehetséges, hogy az, ha üres járatnál is ezt csinálja? Vagy olyankor egyáltalán nem hajt meg semmit a főtengelyen? Esetleg van valami tippetek? Nem vagyok túl nagy műszaki zseni. (2-3 ezres fordulatszám általában kell neki, hogy a morgóhang megjelenjen az elvett gáz után.) VW POLO 1.0 MPI, amúgy most van benne kb 100 ezer km mindössze..

2020. aug. 10. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A váltó a difi kivan kopva és az ad ilyen hangot.
2020. aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es az mennyire nagy gond? Amugy lehet h tenyleg az, 2-3 ezres fordulatnal csinalja foleg
2020. aug. 11. 14:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Merjek vele maszkalni?
2020. aug. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!