Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet Lacetti első autónak?

Chevrolet Lacetti első autónak?

Figyelt kérdés

Mennyire jó döntés?

Valami olcsó benzinest szeretnék nagyon max 800-ig.

G astra-nál jobban tetszik, H astra lenne az igazi, de azt ennyiért nem hiszem, hogy jót kapok.



2020. aug. 11. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Vegyél hozzá benzinkutat is. A Lacetti szeret nagyon enni, nem véletlen adják relatív olcsón. H Astra is van már 800-ért de az egy ipari hulladék, akkor is, ha emiatt valaki lepontoz és elkezd papolni, hogy márpedig milyen jó. Eszi az olajat, drága alkatrészárak, ismerősöm két év alatt belevert 600 ezret, mert mindig megadja valami magát. A G Astra talán egy fokkal jobb, az 1,4-est ott dicsérik, hogy nem eszi annyira az olajat, mint az 1,6, de én elkerüln az Opelt messzire. Akkora imádata van, hogy milyen jó autó, pesig sosem volt az a nagy szám és nem is annyira elnyűheterlen, mint amilyennel tartják. Vegyél egy benzines Toyota-t, vagy Hondat
2020. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Lacettit tényleg ne...
2020. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Olyan márkát ne vegyél, ami már nincs jelent Magyarországon.
2020. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy szebb egy Lacetti (ami izlés dolga) de egy Astrát könnyebb fenntartani ha pl véletlen letolatod a lökhárítót bontóban is kapsz hozzá sok mindent, meg ha első autó akkor gondolom el akarod adni, később könnyebb eladni egy ismert, elterjedt típust még ha olcsón is de egyáltalán el lehet talán adni majd.
2020. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj ennyiért csak lelakott vagy ősrégi Toyotát, Hondát lehet kapni.
2020. aug. 11. 20:24
 6/12 Barnabas333 ***** válasza:
87%
Szerintem egy Lacetti teljesen jó választás ennyiből. És kettő is van a rokonságban nem csak úgy írtam...
2020. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kavartam egy csajjal neki is az volt, ő szerette.

6.5 litert fogyasztott szóval ez a nagy fogyasztás se rémiszt amik itt mondanak

2020. aug. 11. 21:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Első autónak jobb az Opel, bármi elromlik/ elrontasz rajta, nagy eséllyel könnyebben és olcsóbban megjavittatod, mint egy ritkább autót. Egy Lacettis ismerősöm van, az szidja, ABS kocka elszállt, szerelők húzzák a szájukat, nehezen tudta megjavíttatni, azt mondja szinte minden máshogy van megoldva benne, mint egy átlagos európai autóban, macerásabb a szervizelése, nem szeretik a szerelők.


Azért kell a Lacetti, mert egyszer egy csajnak az volt akivel kavartál, vagy azért, hogy 'első autó'-ként fenn is tudjad tartani, Te döntsd el. Vegyél Lacettit, Te már eldöntötted úgy nézem :)

2020. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha eldöntöttem volna akkor nem lenne a kérdés :D
2020. aug. 12. 08:37
 10/12 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Az Opelek is jók, szóval szerintem amelyikből jobbat fogsz ki. Lacettinél a kilincs festék kopás típus betegség. A szüleim is az ABS-jelzővel szívtak a Lacettinél. Mondjuk, hogy nem szeretik a szerelők azt nem tudom, mivel amikor egy új autóba beszámolták nekik, az egyik szerelő egyből mondta a főnökeinek, hogy meg se hirdessék, mert egyből viszi a Lacettit és Kia szervizes volt.
2020. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!