Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mini Countryman vagy a...

A Mini Countryman vagy a Suzuki Vitara jobb terepen?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
A terepes IFA is jobb ezektől.
2020. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1


Az oké, de a kettő közül melyik a jobb. Apám szerint a Countrymant egy Vitaraval is lenyomná.

2020. aug. 11. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
A Vitara talán a hasmagassága, és a tengelytávja miatt.
2020. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Countryman nem terepjáró. Mondjuk, a Vitara sem, de annak legalább van valamennyi rugóútja, meg normális hajtása. A Countryman-re ez nem mondható el, szóval simán lehet hogy a Vitara jobb terepen. A Mini-k mindig is utcai kis rohangálós autók voltak (kivéve a WRC változatot).
2020. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Vitarának sokkal jobb esélyei vannak.
2020. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Duster
2020. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Tök felesleges ezen vitatkozni, egyik se oda való. Mintha azt kezdenéd el pedzegetni, hogy a LaFerrari, vagy a Lamborghini Aventador megy jobban a szántásban. Kb ennyi köze van ezeknek a kocsiknak is a terepjáráshoz.


Mindegyik városi autó. Földúton kívül eszembe nem jutna egyiket se komolyabb terepre vinni.

Ha mindenképp szavazni kéne, ránézésre én is a Vitarát mondanám. De nem ismerem a Minit, meg hogy miylen paraméterekkel / hajtással lehet kapni.


Terepre ne ilyet keressetek.

2020. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

A kettő közül inkább a Vitara. Bár az újabb már inkább SUV, mint terepjáró. A Mini pedig soha, semmilyen kiadásban nem volt az.

Vegyél Lada 4x4, Suzuki Jimny, de szerintem még a 2003-2008 közötti Ignis AWD is veri őket.

2020. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Viccesek a fenti válaszok, főleg annak fényében, hogy a kérdező nem definiálta, milyen Vitaráról van szó.

A Vitara anno terepjáró volt!

Egy '90 körüli Vitara egy körön két kört ver a Minire terepen.

Mindenki, aki azzal jön, hogy a Vitara nem terepjáró, nézzen meg egy eredeti Vitarát...

Ha a kérdés az aktuális Vitarára vonatkozik, akkor pedig a kérdező szégyellje magát, amiért nem hajlandó / nem képes kellő információt megadni a kérdés kiírásakor.

2021. jan. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Köszönjük ezt a roppant értelmes hozzászólást, meg hogy meg villantottad a tudásod. Te bizony tudod, hogy a Vitara az már a 90 es években is létező típus volt. Gratulálok! Olyan okos vagy! MI meg olyan hülyék!


Ja várj. Én is tudtam ezt... Akkor hol a probléma? Hú. Nem írta le az évjáratot. Én naivan feltételeztem, hogy a Countryman-t amit 2011 től gyártanak, nem a 20-30 éves Vitarához akarja hasonlítani a kérdező. Hanem az aktuálisat az aktuálishoz.


Évjáratok hiányában is szerintem elég egyértelmű a kérdés, úgyhogy nem kell itt hemperegni.

2021. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!