Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalat a kettös...

Kazi László kérdése:

Mi a tapasztalat a kettös tömegű lendkerék felújítással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Kérem csak az írjon akinek tényleg tapasztalata van róla,

alany egy Audi a4 b5 quattro 1.9pdtdi ATJ motorkodal



2020. aug. 11. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt már szó róla itt az oldalon. Van aki szerint lehetetlen felújítani.

Annak idején újat akartam, de a szerelőm márkaszervizben(!) rábeszélt a felújításra. Elvileg felújítva került vissza az autóba. A kiszerelésnél ott voltam, a beépítést már nem néztem végig. A felújítást nem helyben végezték, hanem elküldték valami cégnek, akik ezzel foglalkoznak. (Hogy pontosan melyiknek azt nem kötötték az orromra.) Csak a ki és beszerelés ment a helyi márkaszervizben. Na most, ha lehetetlen felújítani, akkor egy újat kaptam az új árának a feléért kb. Csak nem értem, hogy ebben nekik mi az üzlet... Mindegy. A lényeg, hogy eddig 100.000 km-t tettem meg a felújítás óta, eddig hibátlan.

2020. aug. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, ezekhez az öreg autókhoz nem tétel egy új LUK szett és nulla kockázat, a felújítás meg kérdéses hogyan sikerül. na meg nem is kell állnia napokig a csáposon az autónak váltó nélkül
2020. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az új, az mindig új. Próbálkoztam felujítottal, jóval kevesebbet bírt, mint a gyári új.


Fellehet újítani, aki tényleg ért hozzá, de az nem sokkal lesz olcsóbb, mint egy új.


Pl én anno amíg versenyszinten motoroztam, nem vettem az alkatrészeket, hanem Olaszországban gyártattam, kicsivel drágább volt, de jobban bírta a nagy igénybe vételt. Ahol van hozzá szaktudás és megfelelő gép, ott simán felújítják vagy legyártják, de nem olcsóbb. Ide haza is megtudják csinálni, de nem lesz olyan minőségű, viszont normál közlekedéshez elég lesz.

2020. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!