Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában forgalomból kivont...

Anonimkrd kérdése:

Amerikában forgalomból kivont autót megéri vásárolni áron alul?

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hogyne. Ha az Amerikai kontinensen élsz, és ott forgalomból kivont járművet talál, amit fel szabad és lehet használni mondjuk palántanevelésre, akkor jó vétel lehet.
2020. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mibe kerülne hogy itthon használhasd. Ezt így nem lehet megmondani.
2020. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Haza kell hozatni, az néhány százezer forint eleve. Változtatások nélkül Európában nem honosítható. Pl. index színe. Regisztrációs adót is kell fizetni. Nagyon megéri.
2020. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hazahozatod több százezerért, ha forgalomba akarod helyeztetni akkor másik több százezer. Megéri szerintem. Én belevágnék.
2020. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, az amerikai kocsik néha milliókkal drágábbak Európában, mint ott. Egy 40-50 éves izomautónál például a fenntartáshoz képest egyáltalán nem sok a hazahozatás és forgalomba helyezés költsége, plusz ott a kínálat is nagyságrendekkel jobb.
2020. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

H csak autókázni kellene akkor nem éri meg.

De ha olyat akarsz venni amit sehol másutt nem tudsz és ez minden vágyad akkor vegyél onnan.

Bár aza megéri elég tág fogalom.

2020. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ukrajnában élek itt eleve a duplája az autók ára mint Magyarországon, Amerikában pedig egyszerűen nagyon olcsó az itteni arakhoz viszonyitva azért kérdeztem
2020. aug. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!