Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan FM transzmitter...

Létezik olyan FM transzmitter ami nem serceg, vagy csak kis mértékben?

Figyelt kérdés
Van 2200 forintos és 15000 forintos FM transmitterem is, de ugyanúgy serceg mindkettő. 2006-os Swiftem van, nem cserélem le a gyári rádióját, mert nagyon pöpec amúgy, kinézetre is pont beleillik a design 😄 Marad a CD ha normális hangzást szeretnék, vagy van valami normális FM transmitter is a piacon, csak én nem találtam meg?
2020. aug. 14. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Xiaomi Roidmi-Mojietu 3S. Telefonra kell egy app és be tudod állítani melyik frekin legyen. Kicsi, úgy néz ki mint egy sima töltő.
2020. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem serceg annyira?
2020. aug. 14. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A jobb minőségűek nem sercegnek, de olyan frekvenciát kell találnod, ami közelében nincs másik.
2020. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na az meg a másik nagy kihívás 😄
2020. aug. 14. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A drágák alig hallhatóan sercegnek. Nyilván nem várhatsz el tökéletes stúdió minőséget, de nem is szabad ilyet elvárni. A célnak tökéletesen megfelel.
2020. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vettem valami noname transmittert media marktban 6-7 ezer Ft-ért, szivargyújtóba be, 108.0 MHz-re belőttem és tök jól működik a telefonommal. Egy hátránya azért van. A sorrend fontos, hogy indulok, mert előbb indítanom kell a motort majd utána csatlakozni a transmitterre bluetooth-al. Ez azért kellemetlen mert pl. tankolásnál ha leállítottam a motort, indítás után hiába csicsereg, hogy "connected", telefonon elindítva a spotify-t, vagy inkább folytatva, csak a telefon szól. Lehet megint Bluetooth-t kikapcsolni telefonon, bekapcsolni, várni amíg csatlakozik és úgy indítani a zenét. Viszont néha nem esik szét és szól a kocsi hangrendszerén keresztül leállítás-indítás után.


Mondjuk szól rendesen, nem hallom, hogy sercegne.

2020. aug. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen transmittert használhatsz, akár FLAC-ot is játszhatsz rajta, meg sem fogja közelíteni egy gagyi pendrive és youtuberól konvertált mp3 minőségét. Pedig az mp3 is a béka segge alatt van.
2020. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azota talaltal valami normalisat? Ugyanez a bajom. 😀 van egy regi de nagyon rossz minosegu a hang. Vennek ujat de nem tudom melyik eri meg.
2020. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, amit az első válaszoló írt. A zenét marha jól lejátssza, sercegés nélkül szinte, viszont két tetű idegesítő dolog van benne. Az egyik, hogy nem lehet Bluetooth kihangosítóként használni, mert nincs mikrofonja, csak a hangot viszi át a kocsi hangszórójára, de engem nem hall akit hívok. Mondjuk annyit nem telefonálok kocsiban, szóval nem annyira érdekel. A másik idegesítőbb nekem, az pedig az, hogy minden elinduláskor újra kell csatlakoztatni a Bluetoothon. Nem csatlakozik automatikusan, amikor ráadom a gyújtást.
2020. nov. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!