Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az oka, hogy a Sharanunk...

Mi az oka, hogy a Sharanunk fenntartása drágább mint egy Cromáé?

Figyelt kérdés

Szia Digó limó, mindent elolvastam, nálunk csak olajcsere volt ha volt, egyszerűen szétrohadt.


Nade, hogy most a legismertebb népitélet íróval megbeszéltem jön a a tapasztalat.


Apukám első autója, szinte nem is tudta, hogy mi az az olajcsere, ahogy kinézem belőle nem is cserélt soha 1998-tól 2003-ig olajat, csak tankolta és vett bele klímát 5 liter/ 100 átlagfogyasztással Münchenbe járt ki anno , semmit nem kellett rá költeni csak ment. 2.5 td.


2003-ba elrohadt ment a kukába, de én sírtam mert szerettem, csak ovis voltam és csak annyit láttam , hogy már nincs.


Azóta nem volt dízelünk.


Most lett egy Sharan azért mert anno a Croma alig evett nem kellett rá költeni és csak ment. Lett ez a Fosvágen Szaran :D aztán már az első évben persze alapból 19 évesen rá lett vágva 600 ezer, ki van akadva Apa, 'régen nem vót ilyen -mondattal.


Persze nem ő hanem én szervizeltetem, mégis most ez egy vita tárgyát képezi.


Kérdésem arra irányul, ha eddig nem fogalmaztam jól, hogy hogy lehet az, hogy egy rossz hírben álló Fiat példa, míg egy remek egyterű ami "igazinémet az szöges ellentéte a jól emlékszem 1992-es Cromával szembe.



2020. aug. 15. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szóval kb 20 éves vagy papíron de magadtól nincs annyi sütnivalód, hogy egy rossz konstrukcióból is lehet kifogni olyat aminek épp nincs semmi baja, és egy jó konstrukcióból is olyat aminek minden baja lesz, az meg külön vicc, hogy azon ynafogni, hogy egy majd 20 éves autóra költeni kellett, hát ez van.
2020. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfelől meg nem tudom mennyit számít egy olyan tulajdonos tapasztalata/véleménye aki egy korábbi autójában 5 évig nem cserélt még olajat sem. Kétlem, hogy azóta igényesebb felhasználó lett. És távol álljon tőlem, hogy a volkswagent védjem.
2020. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%

1. manapság már nem sok a 600 ezer, új Vw egyterű kb. 8 millió.

2. Mint írtad azért mert Foswágen. A német autók minősége kb. 1995-től zuhanórepülésben van, kivéve talán Opel, de csak mert az kb. 2010ig GM volt. Vannak jó darabok, de ez a ritkaság.

2020. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem is csoda annyi évesen, de a sógorom újonnan vette és mégis szar volt állandóan.

Megunta a sok javitást aztán eladta, majd vett egy X5-öst.

Na ez meg még sokall rosszabb volt, állandóan csak a pénz kellett rákölteni.

Ami van a rokosságban vagy volt német autó már mindenki lecserélte koreaira és francia autóra.

Azóta senki nem panaszkodik egyikre sem.

2020. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!