Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is ciki a Mitsubis...

Szerintetek is ciki a Mitsubishi Colt?

Figyelt kérdés

Most vettem, mert kell egy városi kis autó szaladgálni, bevásárlára...stb. Nagyobb utakra van egy kombi német is, dizeles.

A colt benzines, nem rohad sehol sem, tele van extrákkal is, 1 millió volt.

ismerős szerint viszont ennyiért már vehettem volna egy régebbi Audit is, vagy pólót.


Honda jazzt néztem még, de ez kb ugyanaz formára, viszont jobb állapotban van, fiatalabb és sokkal több az extra benne, amiket néztem jazzeket ebben az árban, nagyon rohadtak.


Vagy tényleg nem jó a colt?(2007es 5 ajtós, 1.1 inform



2020. aug. 17. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

" Vagy tényleg nem jó a colt? "

Te vetted, csak tudnod kellene hogy milyen.

2020. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki, és nem látom, a VW Polo mennyivel lenne kevésbé ciki.
2020. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ciki, mindenki azt vesz amit akar és ha nem annyi esze van valakinek mint egy zöld szemes ostorosnak akkor nem is veti fel hogy milyen autót vettél, ha 35 éves lenne akkor sem. Egyszerűen rajtad kívül senkinek semmi köze hozzá
2020. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak szimplán meglepődtem, mert szerintem a micu egy jó megbízható japán márka, és a régi audik mercik szerintem nagyon cigósak, vagy 18 éves hülyegyerek vezeti.a póló, Clio nem hinném hogy jobb mint a colt 🤷🏻‍♀️
2020. aug. 17. 13:30
 5/10 anonim válasza:
Mindenkinek más tetszik, más szempontok szerint választ. Az ismerősöd azt vett volna, na bumm. Nem kell ezzel foglalkozni. Ha neked jó, elègedett vagy vele, akkor semmi gond. Èn is nèzegettem a colt-ot, viszont inkább az 1.3-ast ajánlották. De csak az számít, hogy neked jó legyen.
2020. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Ha megbízhatóságra vágysz, Mitsubishi pont, hogy nem jobb, mint a német márkák. Hondát kellett volna venned. Ezt biztosítói statisztika alapján mondom, szóval nem magánvélemény.


Ugyanakkor 1 millióért Audit venni nem ésszerű döntés.

2020. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ez egy második, bevásárlós, szaladgálós autó, tehát szerintem értelmetlen lenne prémiumot venni (audi). Egy VW Polo meg semmilyen értelemben nem képvisel magasabb színvonalat egy Colt-nál.

Szóval nem gondolnám cikinek.

2020. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a cikiséget nem ebben mérik. Az a ciki, ha a kocsid elhanyagolt, koszos, madárszaros, dől belőle a füst, stb....
2020. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

ha nem is ez a tipus, de a Colt amerikai változata ott már év autója is volt.

A micu japán egyik zászlóshajója, ott nagy sikere van a Coltnak, pont úgy mint a Swiftnek.


Imádják tuningolni(turbo, stb)


A Colt jó vétel, ne hallgass az irigyekre. Olyanok böfögnek, akik nem is láttak közelről ilyent.

Az amcsi változat automata váltós..

2020. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Halál komolyan mondom, hogy semmi baj a Colttal.
2020. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!