Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Furi kérdés lett, de nagyon...

Furi kérdés lett, de nagyon sok embernél láttam már ezt. Megérné e?

Figyelt kérdés
Elősször mikor motort akartam venni, YZF 125öt szerettem volna, egyik haveromét ki is próbáltam, viszont volt egy baki, nem nagyon ért le a lábam, viszont azt nem tudtam, hogy le lehet engedni a hátsó teleszkópot. Sajnos megvettem egy CBR 125öt, ami túl kicsit és nagyon könnyű, mások akik lecserélték a CBR-t YZF-re azt mondták 100%ban megérte és sokkal jobb így. Mit tegyek?

2020. aug. 19. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy és nem ér le a lábad az YZF-ről, viszont a CBR-ről igen, és már megvetted, akkor szerintem nincs mit tenni. Teljesen jól döntöttél. 1-2 éven belül amúgy is nagyobb köbcentis motor után fogsz nézni valószínűleg, de addigra már lesz annyi tapasztalatod, hogy a magasságod ne okozzon gondot.
2020. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a CBR-nél. Pár év múlva csinálsz A2-t, akkor úgyis lecseréled.
2020. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A2-m van:) tanulni vettem a motort, viszont azon gondolkoztam, hogy picit tanulgatok vele, mikor már megszoktam a motorozást akkor leváltanám egy YZF-re és azzal tanulni még jó pár évet max utána néznek nagyobb motort
2020. aug. 19. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne R125-re váltsd akkor már, hanem vmi 250-esre, 300-asra (szerintem). A Kawasakinak van mindkettőből Ninja. Hamar látni fogod, hogy városon kívülre 125-ös nem jó. Ellenben a 250-es, 300-as ideális A2 jogsinál 2. motorhoz. Nekem 35 kW volt második motor, 1 év 125-ös után. Igaz, az 650-es volt, azaz több nyomaték, mint a 300-as esetén, de LE hasonló asszem.
2020. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!