Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift hátsó kerékfékhen...

Suzuki swift hátsó kerékfékhenger egyik oldala enyhén szorul. Elég-e vajon a javítókészlet, vagy komplett kerékfékhengert ki kell cserélni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

3000 forintos alkatrészről kérdezel... ezt akkor is szokták cserélni, ha egyébként nincs semmi baja, mert macerás szétszedni a dobféket, íyg ha már úgyis sor kerül rá, legyen minden rendbe rakva.

Ha már úgyis cserélsz, a rugókat is érdemes.

2020. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3000ft?

Végére mennyi lesz? Akkor már cseréljem párban, az alsó hangon is hat ezer. Cseréljem akkor már a rugókat is? Hat ezer plusz rugók. Jaa, h lehet rá van rohadva a fékcső? Cseréljem a csöveket is. S mindössze egy 100.000.ft.ot se érő autóról beszélünk.

2020. aug. 19. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

fékjeidről beszélünk

remélem nem akkor fogod átértékelni, amikor a kormány a hátadból áll ki...

2020. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szétszeded, kitakarítod és lehet jó is lesz.

Ha utána se jó ráérsz akkor cserélgetni.

2020. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Féknél én nem a zsebemre gondolnék, hanem a biztonságomra.


Én speciel azt mondanám, ha már szétborítod, kerékcsapágyat sem árt cserélni.

Kivéve, ha ABS-es sedan, mert akkor nem 1200,- Ft a csapágykészlet, hanem 40.000,- Ft.

2020. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy szétszedem, kitakarítom. Csak hát akkor már légteleníteni is kell amihez egyedül kevés vagyok sajnos, mert nincs légtelenítőm. Amúgy nem tudom, hogy ez a ha már szétszedted dolog miért van. Pár darab szerszám kell az egészhez és pár kézmozdulat. Maximum öt perc.
2020. aug. 19. 19:23
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

A légtelenítés sem nagy ügy, találsz ezer youtube tutorialt.

A szükséges eszközök fillérekből beszerezhetők.

Természetesen itt még házilag is precíz, szakszerű munka szükséges, nem az eszközökön múlik igazán a biztonságos megoldás, hanem az értő elvégzésen.

A fék életbe vágóan fontos biztonsági elem. Szó szerint.

2020. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!