Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 530d (218 le) furcsa szag?

BMW 530d (218 le) furcsa szag?

Figyelt kérdés

Üdv. Az autót nemrég vettem, és már megvételkor is feltűnt, hogy furcsa illat van az autó körül ha jár a motor. DPF, EGR minden benne van, gyári állapotú az autó, nem füstöl, szépen indul a motor és menet közben nem érezni semmit, jól húz. Csak álló helyzetben van ez a furcsa gázolajos (de nem tiszta gázolaj) szag. Az előző autómnak (320d) nem volt ilyen szaga, pedig abba volt kilométer bőven.

Valakinek van tapasztalata, tippje hogy mi lehet? Köszi a válaszokat.



2020. aug. 19. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Édeskés illat?
2020. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mihez hasonlítani. Kicsit érezni rajta a gázolajat, de valahogy más. :D Nem füstöl, olajat nem eszi, szépen jár amúgy a motor.
2020. aug. 19. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a kipufogó-rendszernél nem ereszt valahol?
2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hallani hogy kifújna.
2020. aug. 20. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is most van ilyen jelenség, csak 530d-nél. Nekem is szépen indul szépen jár, viszont egy kis idejig ilyen szúros szagot ereszt. Valszeg kezdő porlasztóhiba, el kell küldeni bevizsgáltatni.
2020. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ideig*
2020. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!