Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia vagy a Peugeot 206?

Skoda Fabia vagy a Peugeot 206?

Figyelt kérdés

Melyik autót szeretitek jobban?

Esetleg Suzuki Ignis?

Csak egy kis felmérés!



2020. aug. 20. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Skoda
Peugeot
Suzuki
40 szavazat
 1/8 anonim válasza:
85%
Kár, hogy csak ezek közül lehet választani :( így nem reális a válaszom. Amúgy mazdát választottam volna
2020. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Legközelebb lesz több alternatíva!

Több autómárkát írok majd!

2020. aug. 20. 23:46
 3/8 anonim válasza:
69%
Én a Skodát preferálom, a francia kocsik, mint a Peugeo nekem sosem váltak be :)
2020. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Melyik szériás Skoda Fabia-ról van szó? Nekem a Sedan-ok tetszenek.

Melyik szériás Ignis-ről lenne szó? AZ 1. szériás jobban tetszik, mint a 2., de az is jó.

A P206 nem tetszik.

2020. aug. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
A fabia az nem is autó, egy semmi szutyok valami.
2020. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
:) Egyiket sem venném.Ha csak a 3 közül lehet választani,akkor Peugeot.Az legalább egyedibb mint a másik kettő.
2020. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

A fabia és a 206 sem rossz autó, de én mást vennék ebben a kategóriában. Gondolom benzinest szeretnél. E11 Corolla facelift előtti, Ford Focus MK1. Ha mindenképpen a három közül kell választani akkor az Ignis.


ui. Mazdát semmiképpen nem vennék ebben az árkategóriában, mivel az összes szét van rohadva, el van rozsdásodva. Egy vagyon a lakatolás és pár év múlva lehet újrakezdeni.

2020. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
A régi Ignis mindet veri gazdaságosságban, megbízhatóságban. Amúgy Fabiás vagyok.
2020. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!