Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 207 tapasztalat?

Babetta 207 tapasztalat?

Figyelt kérdés

Valaki probált már 70 km távolságot megtenni babettával? Ha igen mik a tapasztalataitok? Bírja a hosszú utat?


Tudom hogy a babettát rövid távra tervezték (legalább is nekem ezt mondták) de kiváncsi lennék arra, hogy valaki megtett - e már nagyobb távolságot pl: 60-70 km)


Mennyire kényelmes babettával több km megtenni?


1 tank benzinnel hány km lehet megtenni?


Ha lehet mellőzük a ,,Jaj akkor inkább már a derbi senda" stb.

,,A babetta egy rakás hulladék,, Stb.


Jelenleg ez a babettám van, nincs pénzem venni jobb motort, úgy hogy a kérdésemre kérnék választ.


Köszi.



2020. aug. 21. 21:21
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Ha birja a feneked es nem zavar,hogy megöregszel a motoron mire odaérsz akkor hajra.....
2020. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm.
2020. aug. 21. 22:09
 3/4 Tamas3791 ***** válasza:

Nekem is van egy a birtokomba



Jól meg volt pakolva a mostani utazásom során, kb 15 20 kg csak a csomagok plusz én a 85 kilómmal, és így is lazán jöttem vele 25-30



Az enyém a jelenlegi fogaskerék áttétellel 35 maximummal rendelkezik, de ez növelhető


Én a bakonyi hegyekbe jöttem a géppel. A dombokkal picit küzdött, de ide értem, és haza is jöttem.


Összességében, ha van benn benzin 27-es átlag tempóval mindenhová elvisz


A kényelmes az relatív, én egy széket tettem a nyereg helyére és sokkal jobb lett, háttámlával, mindennel.


én amióta megvan, a nyár eleje óta, egy biciklis kilóméterórát tettem rá, és aszerint összesen 360km-t tettem meg, Ez egy Vasegerszeg-Pápa oda vissza 150km, meg egy Vasegerszeg-Kislőd szintén kb 150-160km.


Ha értesz hozzá és jól össze van rakva, még szerelni sem kell megállnod.


Az enyémre tettem egy 12v akkumulátort ami szintén tök jól szuperál, útközbe telefontöltési lehetőség nehogy lemerüljön a GPS


1 tank benzinnel hát úgy kb 100-120km elmegy az enyém attól függően hogy mennyire húzom a gázt. ha 30-40 megyek akkor max 70-80-ra elég de egy kényelmes 27-es tempóval tényleg 100-120km-t elvisz vagy akár többet.


Remélem elég jó választ kaptál, bármi kell csak szólj.


És egyet ne felejts el, babettával sose menj főúton mert életveszélyes. Inkább a mellék utak és a kisebb faluk.


Széles utat.

2020. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. aug. 23. 21:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!