Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 Kiporgesgatlo, kezifek...

BMW E46 Kiporgesgatlo, kezifek sargan vilagit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problema tegnap jelentkezett miutan elinditottam az autot, de elsore nem is akart indulni. Azthittem hogy elobb vettem el a gyujtast mint kellett volna, de olyan fura volt. Masodjara pocc roff indult, majd meglattam kicsit halvanyan vilagitani kozepen az ASCt azaz a kiporgesgatlot illetve a kezifek vilagit ugyanigy sargan, ha behuzom pirosan, kiengedem sargan. 2002es BMW E46 320D 150LO. Mi lehet a problema? Utanakerestem, abs jeladot mondanak sokan, de az abs jel nem vilagit a muszerfalon. Meg elvileg ebbe abs sincs



2020. aug. 27. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Van benne ABS, a kipörgésgátló is a ABS jelét használja, szóval jeladó hiba lesz
2020. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
ABS jeladó
2020. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Hogyne lenne benne ABS. Már az E36-ban is majdnem mindegyikben volt, a legelső évjáratokban volt talán olyan amiben nem. E46-ban széria.


ABS jeladó lesz, ha eső után jött elő (sokaknak úgy szokott), akkor beázott.

2020. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kinyomtad? Középen a váltó előtt (ha van) egy DSC feliratú gomb, hosszan nyomd meg.
2020. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ertem hozza. ASC gomb van
2020. aug. 27. 20:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Kormányszög jeladód elállítodott.Resetelni kell diaggal csak.
2020. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os voltam.Nálam lehet a laza akkusaru okozta a problémát.Akkumulátor csere után kezdte el csinálni.Pár napja sarukat megpucoltam,bezsíroztam,és jobban meghúztam a csavart és még nem jött elő a hiba.
2020. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jeladó probléma. nekem olyan volt e46al hogy néha bejött ez a jel + kézifék + még valami. Aztán időnként eltűnt.
2020. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy a féktartály kupakja nincs rendesen meghúzva.Nekem ettől villant be néha .
2021. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-asnak írom:A hiba nálam a túltöltött fékfolyadék miatt volt.Amióta szintig van csak töltve semmi hibajelzés,és mentem vele 8000 km-t azóta.A diag dsc pressure sensort írt az első és hátsó fék körre.Onnantól kezdtem gyanakodni a fékfolyadékra...Na azután néztem meg a fékfolyadék szintet,és meglepődve tapasztaltam h. túl volt töltve...
2021. szept. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!