Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki rendszeresen ki-be pakolja...

Aki rendszeresen ki-be pakolja a mélyládát a csomagtartóból: hogyan oldottátok meg a kábelek csatlakoztatását kulturált módon?

Figyelt kérdés

Mivel igen pici a csomagtartó (2010-es Swift) ezért mobilisan szeretném megoldani a mélyláda kérdését.


A kábelek hátra vannak vezetve a csomagtartóba: audio vonalkimenet a fejegységből és a táp az akksiról, közbeiktatva egy biztosíték.

A mélyláda egyelőre direktbe rá van kötve a kábelekre, nyomó-szorító csatlakozókkal.

Ha viszont ki akarom venni a mélyládát, akkor nem szeretném csak úgy lógni hagyni a kábeleket a csomagtartóban, mert az nem buli, ha összeérnek a kábelek nyilván. Erre létezik valami kulturált megoldás?

Nyilván a legszebb az lenne, ha valami aljzatot beépítenék az autóba, de ekkora módosítást nem szeretnék csinálni.

Próbáltam keresni valami lengő aljzatot esetleg, de semmi ilyesmit nem találtam.

Létezik erre valami intézményesített megoldás ami biztonságos rövidzár szempontjából?

Köszönöm előre is!



2020. aug. 27. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem nyúltam hozzá a kábelekhez!
2020. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Majatom ***** válasza:
Nekem úgy volt megoldva, hogy az anyós ülés alatt volt az erősít, a fejegység vezérlő szálján pedig volt egy kapcsoló, amivel ki tudtam kapcsolni az erősítőt.
2020. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy szóval segítek:

Speakon

2020. dec. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!