Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kawasaki ninja motorok...

A kawasaki ninja motorok ugyan akkora meretuek?

Figyelt kérdés

185cm vagyok, de nem nagy darab, 82kg, ninja400-at vennek most kezdesnek, de nem tudom jo-e meretre, mit gondoltok, eselytelen igy? Nem akarom hogy olyan legyen mint mikor gyerekkoromban a muanyag labbalhajtos motoron ultem:D

De ahogy neztem a kawasaki motorokra jellemzo az alacsony ulespozicio, legyen szo a 400-as vagy a 650-es ninjarol is, vagy akar a zx6r es tarsai, mindnek ilyen 80-82cm magasan van az ulese, es nem is tunnek egy nagy motornak. Nagyon tetszenek ezek a motorok, ezert gondolkodom hogy maradnek ezen a vonalon a kesobbiekben is mikor nagyobbra valtok, szerintetek lehetseges lenne ilyen magassaggal is?


2020. aug. 28. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2020. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha sportmotorokat nézel, akkor ezt a kompromisszumot be kell vállalnod. Ha kényelmes üléspozíciót szeretnél, akkor túramotort nézz. De magas, kényelmes sportmotor nincs, hiszen ott pont ez a lényeg aerodinamika stb. szempontból.
2020. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy nézzél endurokat, azok magasak, kényelmesek. Sport motoron 180+ centi fölött majom a köszörűkövön hatás van.
2020. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:
100%

Nem mind ugyan akkora. Az ülésmagasság csak egy dolog,kb semmit nem árul el a kényelemről mert nem az ülésmagasság dönti el hogy milyen pozícióban fogsz ülni.

fontos a kormány,ülés és a lábtartó pozíciója.

Amúgy nyilván jobban elférni egy 1000res speeden mint egy 400ason mert nem csak köbcentire nagyobb.

Vannak magas speedesek de tény hogy tervezéskor nem 185cm-ert vettek alapul hanem kb 10el kevesebbet.

Ettől függetlenül jó pár magas ember boldog vele.

Ha neked nem feltétlen kell speed akkor ajánlom a sporttúrákat,ezekből lehet első idomos plexi vagy játékos naked.

Ha pedig teljesen más stílust nézünk akkor legjobban magasembernek a túraenduró a legjobb választás.

Azonban semmit nem ér a kényelem ha nem olyan motoron ülsz ami kielégíti a vágyaidat. Így neked kell eldönteni mi is a legfontosabb számodra.

2020. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!