Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Fiesta ülése keskeny és...

A Fiesta ülése keskeny és kényelmetlen?

Figyelt kérdés

Nézem a használt autókat, és a Fiesta is felmerült, mint opció, de amikor beleültem az egyik 2011-es Fiesta-ba a kereskedőnél, akkor más autókhoz képest olyan volt, mintha valami gyerekülése lenne. Hozzátenném, hogy 65 kg vagyok, vagyis nem én vagyok túlméretes, mégis éppen hogy elfértem az ülésen, és közben az oldalsó ferde párnák már kényelmetlenül nyomtak.


Ha van itt valaki, aki Fiesta-t hajt, vagy szokott ilyenben ülni: megszokható az ülés idővel vagy tényleg ilyen kényelmetlen?



2020. aug. 28. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Városi kisautó, csodát nem kell várni tőle.
2020. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mellette volt egy I20, ami szintén nem nagy autó, hasonló méretű, de sokkal kényelmesebb ülése volt.
2020. aug. 28. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a kényelmes. Én szeretem a passzos üléseket, más meg nem. Olyat vegyél, amit kényelmesnek érzel.
2020. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Koreai, francia autók általában ebben a méretosztályban is kényelmesek.
2020. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hosszan nem ültem rajta, a kereskedőnél is csak fél/egy percig, emiatt nem akarom egyből leírni teljesen, ha esetleg az ember feneke alkalmazkodik hozzá (?), megszokja, ezért érdekelne, hogy akinek ilyen kocsija van, sokat ült benne, az milyennek találja hosszú távon az ülést.
2020. aug. 28. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, nekem az egyetlen autó amiben nem fáj a hátam hosszú úton az a mk4 Fiesta, szét van ülve az ülése, de figyelj 130 kiló vagyok, Galaxyba sem jobb mint a fifié, tart az ülés és jól kilátok, galaxyba meg oldalra dőlök mert ott a könyöklő. Szóval én ezt nem értem, ha 96-ban jól csinálták azt késöbb átszabták?
2020. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekünk fiestánk volt. Nem rég adtuk el. Nekem kicsit kényelmetlen volt először , de meg lehet szokni ha állandóan abban utazol és nem tűnik fel,egyébként szerethető autó,mondjuk nem túl nagy de ha csak ketten vagytok akkor kiváló. Amíg csak ketten voltunk a férjemmel nagyon jól kiszolgált minket. Kisbabával a kicsi hely miatt nehéz volt beügyeskedni a gyerekülést. Most egy Lagunára váltottunk család bővülés miatt, és ég és föld. Ennél kényelmesebb autóba talán még nem ültem. Ha a kényelem a legfontosabb vagy fontos szempont akkor én inkább a francia autókat ajánlom. Azok híresen kényelmesek. Viszont jól meg kell gondolni, mert híresen rossz az elektronikájuk is. Vannak érdekességeik, de minden autónak van.
2020. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!