Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lakkhibás autó átmehet műszakin?

Lakkhibás autó átmehet műszakin?

Figyelt kérdés

Tegyük fel műszakilag minden oké, nincs rozsda se viszont lakkhibás, mert jégvert.

Érdemes ilyen autót megvenni, ha nekem nem számít, hogy csúnya és majd idővel ha lesz pénzem megcsináltatom, vagy inkább hagyjam ezért is ilyen olcsó?!

Lehet buta kérdés, de nem tudom.


2020. aug. 29. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni. Műszaki vizsgán az autó alapvető műszaki állapotát nézik. Nem azt hogy a fényezés milyen állapotú.
2020. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Műszakin ez nem számít.
2020. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Műszakin átmegy. Más kérdés, hogy valóban annyival olcsóbb, hogy megéri egyáltalán az egész.

Vannak ezek a jégkár eltávolító vállalkozások, nem tudom mennyiért dolgoznak, de ha az egész végig van verve, akkor az több tízezer. Fényezés is utána hat számjegyű lesz bőven.

2020. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hoooogyne. Ha a rozsdás átmegy, a lakkhibás is át fog...
2020. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az hogy rozsdás, amíg szerkezetileg tart az anyag, vagyis nem lyukas, nincs átrohadva, addig átmegy az is, igen. Jól is néznénk ki ha már egy rozsdapötty miatt is bukás lenne. Akkor a pár évesnél idősebb autók 90%-a megbukna.

Az hogy a lakk nem tökéletes, csak esztétikai probléma. Műszaki szempontból addig nem gond, amíg el nem kezd rozsdásodni és át nem rohad.

2020. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szuper köszi a válaszokat, akkor belevágok aztán pár hónap múlva majd írok, hogy megérte-e.

Igazából 2 hónappal ezelőtt kapott friss vizsgát, de inkább megkérdeztem nem akarok 2 év múlva beszivni, de most megnyugtattatok :)

2020. aug. 29. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szinte friss műszakival kapod meg, és pár hónap alatt meg akarod úgyis csináltatni, akkor mi a kérdés valójában?

Valójában le kell fotózni közelről a hibákat és keresni egy lakatost, jégkár eltávolítót, meg egy fényezőt és ajánlatot kérni. 2 év műszaki vs. pár hónap múlva megcsináltatod

2020. aug. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért gondolkodtam utolsó, mert nem tudtam, hogy meg lehet VAGY meg KELL javítani, hogy majd kapjon új műszakit.

Persze van szépség érzete az embernek, de első a műszaki része az autónak az pedig hibátlan. Emiatt is aggasztott a nagyon kedvező ár, hogy akkor hol a bibi.

2020. aug. 30. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!