Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi módosítások, utólago...

Az alábbi módosítások, utólagos kiegészítők legálisak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap a barátaimmal beszélgettem, és szóba került, hogy milyen módosítások, kiegészítők beszerelése, használata legális. Voltak értelmesebb-értelmetlenebb gondolatok, ezek külön szerepelnek.


Értelmesebbek:

-textil üléshuzat, fagolyós üléshuzat

-szélvédőre csíkfólia (napellenző alsó sarkánál lejjebb nem ér)

-csomagtérbe kiegészítő világítás (menet közben nem ég, kívülről nem látszódik)

-első ülés cseréje azonos típusból magasabb felszereltségűre

-


Kevésbé értelmesek:

-belső visszapillantóra Wunderbaum-erdő

-műszerfalra csipke

-féknyereg lefestése

-kipufogóra vastagabb végződés(dob, stb marad az eredeti)

-"versenycsík" az egész autó hosszában ( [link]

-autó hátuljára random matricák (pl Hoonigan)

-stickerbombos rendszámtábla tartó



2020. aug. 30. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Amibe esetleg beleköthetnek (rendőr, vagy műszaki vizsgáztató) az ülés csere, ha nagyon feltűnő a különbség az eredetihez képest. A többi ízlés dolga, nem foglalkoznak vele elvileg. Persze, ha felraksz egy "k..ög minden rendőr" matricát, akkor basztatni fognak 😀

Egyébként egy tipp: a fagolyós üléshuzat jó, én is használom, viszont nagyon hamar szétmegy. Nálam két hónapot nem bír ki...

Most vettem olyat, ami "keretes", ki kell tapasztalni, mit bír.

2020. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld.

A fagolyósról a tartósságától eltekintve csak jót hallottam, egy olyanra tuti benevezek.

2020. aug. 31. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Üdv! Amiről mondtam, hogy nekem hamar szétment, ez a fajta:

[link]


Amit most fogok tesztelni, ez:

[link]


Majd kiderül, mennyit bír. Az biztos, hogy kisebb a golyós felülete, mint a másiknak, hosszú távon kiderül, jobb, vagy rosszabb.

Nem csak a homasitánál lehet venni, de szinte mindenhol ugyanaz van, csak más néven/árakon.

2020. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!