Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 7. gen mennyire...

Honda Civic 7. gen mennyire bevállalható a mérete miatt, ha friss jogsim van, és eddig kis méretű autót vezettem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok (merek) parkolni, ha tolatva kell, vagy szűk helyre párhuzamosan inkább hanyagolom, ezek a Civicek nem olyan kicsik, de ilyet szeretnék, mert megbízható, és minőségi, ugyanakkor félek, hogy majd besülök vele, mert túl nagy lesz.

2020. aug. 31. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet szokni, csak gyakorolni kell. Ha már az elején belejössz a nagy autó vezetésébe is, akkor nem évek, évtizedek után kell váltanod, mikor már teljesen megszoktad a kisebbet.
2020. aug. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy 8. gen-t, radar nélkül!

Ahhoz képest mindennel könnyű lesz parkolni.

A Civic nem óriási, nem egy Accord, hamar meg lehet szokni.

2020. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
simán
2020. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért a 8. gennel olyan nehéz? Azt olvastam elég nehézkes a kilátás, pedig nekem az ilyen álomautó féleség. :D
2020. szept. 1. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A 8. gen-ből nem látni, nem érezni sem a hátulját, sem az elejét. Nagyon szerettem azt az autót, de nem véletlen, hogy előre szoktak bele tenni radart.
2020. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!