Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kombikat minek szokták...

A kombikat minek szokták csúfolni? Teherautó, zöldségeskocsi, stb? Ki mit hallott már?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Kombi, elég csúfolás az :D
2020. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kicsit fura a név az biztos. Nekem a kombi szóról egyből egy csúnya Vectra ugrik be, nem egy Audi.
2020. szept. 1. 11:41
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Én még sose hallottam hogy csúfolják. Az hogy teherautó az nem csúfolás, legfeljebb a használhatóságát jelzi.

De ha lesz egyszer egy ilyened vagy egy egyterűd, rájössz hogy mennyivel jobbak és többet tudnak mint egy szedan, vagy egy TT.

2020. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tudom hogy többet tudnak, de némelyik bűn ronda
2020. szept. 1. 11:59
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Teherautónak inkább a puttonyosokat szokták csúfolni ami nagyobbak mint egy kombi.


Az tény hogy vannak nem túl szépre sikerült kombi modellek, de én alapvetően kombi autó párti vagyok, jobban tetszenek az egyterű autók, igaz hogy a kombit nem használom ki igazán de vannak alkalmak amikor összeteszem a két kezem hogy jó döntést hoztam a kombi mellett mert rengeteg dolgot eltudok vele vinni és nem kell kiszállítást megszervezni meg nagyobb autót kölcsönkérni/bérelni. Nekem egyedül a vonóhorog ami felesleges tartozék az autómon mert 5 év alatt egyetlen egyszer kellett utánfutót használjak azt is csak arra az időre ameddig elvittem haverét műszakira mert az autója bemondta az unalmast.

2020. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Az Audinak pont a kombi az erőssége, sok modell szebb és jobban néz ki kombi kivitelben, mint sedanban. Lásd pl RS modellek hagyományosan kombik. Aki a kombiról ennyit tud benyögni, hogy teherautó, meg zöldséges, magáról tesz tanubizonyságot. Mennyivel jobb egy sedan, amibe egy rendes bőröndöt alig tudsz betuszkolni a szűk nyíláson.
2020. szept. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

Nekem sem tetszenek a kombik. Nekem valami öreg Volvo halottas kocsi ugrik be róla először. Netán a Wartburg kombi gyerekkoromból.

Néhányaknál szokott lenni némi képzavar, mikor a kombira rárakják a malomkőméretű felnit meg vasalódeszka spoilereket. A kombi szerintem inkább a praktikumról szól, nem a versenypályás száguldozásról. A legcsúnyább az a megoldás, mikor látszik, hogy volt egy alap 5 ajtós modell és a tervezők nem bonyolították túl, nemes egyszerűséggel csak ráaggattak egy nagy ormótlan puttonyt. Nagyon kevés olyan kombit tudok említeni, ami tetszene. A kombi helyett a hangzatosabb "sportos túrázó" és hasonló elnevezések is elég röhejesek.

2020. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#6 Nekem is tetszenek az Audi kombik, és gondolkozok egy olyanon következő kocsinak, csak hát kicsit cikinek tartom a kombit. Oké hogy sportos, de akkoris kombi...
2020. szept. 1. 17:14
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Sportos kombi? :D


Ez olyan képzavar mintha azt mondanád, hogy szép zaporozsec.....

2020. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Koporsószállító.
2020. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!