Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 4T 50ccm robogót...

Milyen 4T 50ccm robogót vegyek újonnan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szükségem lenne egy új 4 ütemű robogóra, újonnan szeretném, viszont nem nagyon tudok dönteni. Amiken néztem:

- Piaggio liberty

- Piaggio zip

- Sym jet 14

- Yamaha neo's 4


Ami a problémám, hogy ahogy láttam a 2020-as Piaggio-kon és a SYM-en nincsen berúgókar, tartok attól, hogy tönkremegy az önindító és/vagy az akksi. Az látszik, hogy egy "dugó" van a deknin ott, ahol a berúgókar lenne, lehetséges rá utólag tenni?



2020. szept. 1. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta eredetileg akkor nem lehet rá tenni, nincs kialakítva.

[link]

2020. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Igen, ez egy nagyon jó ötlet, ezen még azt hiszem van.

2020. szept. 2. 10:55
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
A Liberty tényleg jó választás :)
2020. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zip vagy Liberty a felhaszálás módjától függően.


Budapesten ha sokat jársz dugóban szigorúan Zip.


189 magas vagyok, a Zip kicsit szűkös de 30-40 perc még elment. A kis kerekeit a nyomvájúk jobban megvezetik és a kátyúkra is jobban kell figyelned.


Liberty nem ügyes, de komfortosabb és kezdőként jobb választás lehet.


Én a Zipet jobban szerettem. Dinamikusabb és kevesebbet evett (20 kilóval könnyebb) de a két motor belül teljesen ugyan az.

2020. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hittem, hogy a Liberty valamivel nagyobb teljesítményű, de lehet csak a nagyobb test miatt gondolhattam.
2020. szept. 3. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!