Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsim önindítója megadta...

A kocsim önindítója megadta magát, egyre ritkábban indul be a kocsim. Ha a meleg és megy a ventillátor, akkor már egyáltalán nem megy,ha leáll a a ventillátor akkor eddig azonnal indított,de most márúgy sem megy, csak ha kihül a motor.mi a baj?

Figyelt kérdés
Az autó Opel.meriva 1.6 benzin 2004 évjárat

2020. szept. 2. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt igy látatlanban nehéz megmondani... Kontakthiba? Lehűlés-felmelegedés hőtágulással jár, ettől is lehet ha kontakthibás. Én amikor nekiállt vacakolni az öninditóm Astrában tudtam hogy meg kell ütögetni, aztán egyből vittem szénkefét cseréltek rajta, se árban se időben nem nagy munka, múlt januárban volt maszeknál 7000 Ft munkadij+anyag. Opelhez szerintem általában értenek meg alkatrész se húzós, én nem egyből vinném szerelőhöz, ha nem indul stabilan...
2020. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Én EGYBŐL vinném szerelőhöz, bocs elirtam
2020. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok most nézem elég pongyolán fogalmaztam. OPEL önönditót megütögeted, általában sikerül még párszor beinditani. Én egyből elvittem, telefonban mondta a szerelő, hogy ütögessem meg azh öninditót, el fog indulni, igy is lett. Elvittem hozzá, összesen került az anyag+munkadij 7000 Ft-ba, szénkefe csere. Vidd el minél előbb, egyszer csak nem fog indulni és úgy már többe fog fájni....
2020. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ütögetés kezdetben valóban segíthet, de csak óvatosan, mert ha leszakad a mágnes az indítómotorról, akkor biztosan nem jön ki 7000-ből.
2020. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem éppen elég jel volt, hogy nem indult, azért vittem el egyből, nem fog magától megjavulni....
2020. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!