Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cross motorosok,endurosok,mily...

Cross motorosok,endurosok,milyen motort vegyek?Többi lent.

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne,hogy kezdőként belevágnék a cross motorozás és endurozàsba de kizárólag hobbi szinten.

Nézegetek 250-4 ütem(honda crf 2008-10 évjàrat és 125/150-2ütem(KTM sx 2009-14 évjárat)

Kezdőként melyik lenne ideálisabb?Kezelhetősèg,súly,munkaütem szempontból?

Tapasztalatom simson váltós motor.

A motorozás erdei utak szántóföldek aztán mandíneres kisebb ugrós cross pálya ha már Jobban belejöttem.

Mit ajánlanátok? Márka,cm2,munkaütem,évjárat.



2020. szept. 6. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

2 ütemüt kezdőként mert könnyebb óvatosan menni és ez az elején fontos hogy hozzászokhass, a 4 ütemü alul is harap

fogyasztás egyértelműen nagyobb de ez hobbi szinten felesleges

4 ütemünél az is hátrány kezdőként hogy nehéz a blokkja ezért erősebb a giroszkópikus erő és nehezebb a kanyarodás vele

ha esetleg szerelni kéne ebben is olcsóbb a 2t

majd szerzel tapasztalatot és vehetsz 450-es 4t motort az már rendes élvezet lesz

magyar pénztárcának a ktm sajnos drága de egyébként nagyon jó motorok, én a japán 4-esből válogatnék (yamaha, honda, suzuki, kawasaki)

kezdésnek 125 2t tökéletes a 30+ lóerejével

2020. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!